bugün

Para igruna neler yapilir gibi. Sulu.
sanki sistem karşıtıymış gibi görünüp sistemin merkezinde olan bir televizyoncudur. sikimsonik bir film yapmıştı zamanında kanalizasyon mu ne orada sözde tv'leri eleştirirken bir yandan da o tvlerde bulunan eleştirdiği kişileri kendi filminde oynatmıştı. hem uçan adam sabri'yi eleştir sonra da sabri'yi filmde oynat. yok öyle dünya.

terörist sırrı'nın kankisidir aynı zamanda.
görsel

görsel

bu ve bunun gibi sahte sistem karşıtları aslında sistemin bir parçasıdır. sahnede sigara içerken "sigara içme lütfen." diyen bir kıza ettiği salak lafları hatırlarsınız umarım. bir de bu terörist sevicilerin ortak özelliği ota boka faşist demeleridir.

https://www.youtube.com/watch?v=Q8cgeh_qIpg
evet tespit güzel, ciddi anlamda sahte sistem karşıtıdır, sebebi ise tutarsız bi insan olmaslıdır, mesela 5 dk önce küfür ettiyse 5dk sonra olumlu bişey söyleyebilir.
hayran olunası bi' adam. liseye başladığımdan beri de hayranıyım. ama anlamadığım, bu kadar kompleks bi' adam nasıl olur da ara ara tam bir barzo olabilir. mesela geçen programlardan birinde, o sermiyan midyat ve mizrahi varken, wilma'ya yazık oldu. ve bi' dur bile demedi. ya da sermiyan'a hiç laf sokmadı. oysa çok iyi bi' moderatördür okan bayülgen. ve cidden zeki. önceden acaba sadece arsız ve cesur da o yüzden mi böyle algılanıyor diyordum ama yok abi, adam zeki. ortamı yönlendirmesi, herhangi bir konu hakkında yaptığı o alelacele gibi görünen aslında alt metin içeren söylemler. tökezler gibi olduğunda lafı çevirip topralayabilmesi falan. bakıyorsun adam yapıyor.
bu adam bana birkaç sene öncesine kadar mükemmel bir insan olarak görünüyordu zeki ve fırlama içimden diyordum bu ülkeye böyle adamlar lazım diye lakin şu saçma sigara tartışması onu gözümde yeniden tartmama sebep oldu daha olgun bir gözle baktığımda onu şımarık,kibirli, züppe ve burjuva olarak gördüm programlarına 2-3 tane sadece dalga geçmek için (artık egolarınımı tatmin etmek diyeyim yoksa kendini daha zeki göstermekmi diyeyim) manken alıyor. üstüne aldığı konuklar ile de sürekli bir dalga geçme yarışında genelde konukların programında sopa yemiş gibi ve tedirgin bir şekilde durmasının nedeni o.
Akıllı bir televizyoncu. seviyorum ben bu adamın programlarını. programlarında konuklarını kurtlar sofrasına oturtur gibi yakalıyor. hepsi illa ki bir espriden bir köşeye sıkıştırılma durumundan nasibini alıyor. adam iyi bir medya karakteri ve bence işini iyi yapıyor her ne kadar bazen programlarında dış görünüşünü malzeme yapabileceği konuklar olsa da. yani bu işin mayasında biraz edepsizlik yatıyor bana göre. çünkü insanlar böyle tavırları izlenebilir buluyor. bu adam da bunun farkında ve programlarında bunu kullanıyor.
Oyunculuğunu özlediğim insan. Bir an önce görmek isterim. Zira özledim.
MFÖ nun ozkani tarafından " ne bagiriyorsun be " çıkışına maruz kalmış adam.
Çok acayip bi adam. Çok acayip bişey. Harikulade.
hakaret olarak algılanmasın ama gizli gay duruşu olan televizyoncu.
türkiye`nin en sivri dilli ve en agresif tv programcısıdır. yıllardır medya sektöründe iş yapan tecrübeli bir isimdir.
Artık yaşlanmasıyla biraz olgunluk kazandığı absürt davranışlarının azalmasından anlaşılan televizyon insanı.
Her izleyişimde robert downey jr.'a benzettiğim çirkinliği karizmatikliğe donuşturen kişi.
hiçbir marifeti olmadığı halde çarpıtılmış ucube komedi anlayışında gayet iyi kendini pazarlayan huahah diye gülünen bir modern animatördür.
Aklını ve fikrini çok sevdiğim adam.
ilk entry onunla ilgili olsun istedim.
pipi kadar boyuyla programına çıkanları sikmeye çalışan zat.
yinede izlenir.
eskiden skeçleri komik olurdu. şimdi skeçleri sosyal medya totoşlarına yaptırıyor, bir tanesi bile akılda kalmıyor, gram komik değil. oysa eskiden insanların şöhreti için bile basamaktı okan bayülgen'in skecinde oynamak.
Hangi kanalda ?
Tartışmasız en iyi mizahçı. Tarzını sevdiğim tek sanatçı.

Edit: recep ivedik aramızda.
haftaya bu gece star tv'de dada isimli programına başlayacakmış. hafta içi her akşam da 18.00-20.00 arası virgin radioda program yapacakmış aralıktan itibaren.
gezi parkı olaylarına dahli, maddi anlamda sıkıntıya soktu anlaşılan okan bey'i.
gezi sürecinde takındığı tavrı doğru bulmasam da memleketteki ' aslanım okan yürü her şeye karşı ol, anarşik dur! ' tavrından bunaldığını ve çok yalnız kaldığını düşünüyorum bu adamın. televizyon ve talk Show adına bir şeyleri değiştirmeye çalıştığı gerçektir ama bu memlekette bu kadar yiyor, adam napsın ? yine 786 konuklu cumartesi gecesi şovuna dönmüştür. arada bir gözüm takılırsa izlerim, bu saatten sonra çekilmiyor pek.
doğan medya da siklenmediğinden ve akp ye kaydığından dolayı ekmek yediği kaba pisleyen hain herif.
sol frame de görünce "ÖLDÜ" SAndım. neyse ki yaşıyormuş.
Elmalılı hamdi nin torunu.