bugün

son zamanlarda sık sık, bizim zamanların şarkıları, filmleri, tavırları, fikirleri gibi sözler söyleyerek yaşlandığına işaret ediyor. sanırım bu hallerinin sebebi istanbul'un dünyaya gelmesi. yıllar değil, baba olmak yaşlandırdı onu.
ali hakan, ali hakan.. ali hakan vardı ya.. ali hakan. ali hakan.. ali hakan..(x n)...

ali hakan kadar kafana taş düşmesin emi..
20.06.2010 programında çıkarmış olduğu cam çocuk ve böyle değerli insanlara karşı duyarlılığı takdire şayandır. zaten tek sevdiğim yönü, ukala bildiğimiz okan'ın bu tür kişilere saygı duyup önünde eğilmesidir. okan dan görmek istediğimiz ve gördüğümüz hareketlerdir, tebrikler bayülgen..

(bkz: bravo)

not: siyasete girme canımı ye..
hala televizyonda boy gösteren, hala bırakmamış insan. sözleriyle yaptıkları uyuşmayan insan.
sinner mirza dan özür dilemesi gereken insan.

edit: seovi uğramış sevindim. okan sinner mirza dan özür dile.
telefon ile bağlanan herbir kişiye zor anlar yaşatan.Gülerken laf koyma yeteneğine sahip oyuncu,sunucu vs. birsürü alanda kendini geliştirmiş bir şahsiyet.
medya kralına bağlanan körpe bir kızın bir şey söylemek istiyorum izin verirmisiniz demesine, polisten bahsederek inci sözlük saldırısını hatırlatmıştır.
çok "kiyif" alarak izlenen programlara imza atan harikulade adam.
yasadigimiz ulkeye hediye oldugunu dusundugum sahane adam.
her programında sempatisini 2 kat daha arttıran adam. hakkı devrim gibi kafa bir adamı bize tanıttığı içinde ayrı bir tebrik edilesidir.
(bkz: #8507082)
Sadece kendini bişey sananlarla dalga geçmesinden ve onları rezil etmesinden hoşlandığım,Türkiye için gereksiz olan embesil bir medya maymunudur.
O bir talk showcu, o bir tiyatro oyuncusu, o bir sinema oyuncusu, o bir disko kralı, o bir medya kralı, o bir muhabbet kralı, o bir o bir o bir istanbul babası.
Proğramına telefonla bağlanan insanları hep kız seçen insan.
bulunduğu konum vesilesiyle toplumdaki sosyal yaralara değinmekle kalmayıp sosyal projelerde çözüm ortağı olması düşünülen zat-ı muhteremdir. okan bize yardım et.
gürgen ağacından yapılmış kallavi bir sopayla aralıksız dört saat dövülmesi gereken insan. "koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi derler" sözünün canlı ispatı.
görüntü olarak koca kafalı, koca kulaklı, koca burunlu,kısa boylu bir adam "okan abi kızma bağzen sende söylersin bunu" ama oldukca zeki, bilğili,öğrenmeyi seven ve ögreten güzel bi abimiz, en taktir ettiğim yanıda hakkı devrim gibi büyük üstatları proğramında ağırlaması,yazarlara, şairlere, gösterdiği ilği ve alakasıdır.
televizyon programı yapımcılığı ve sunuculuğu, fotoğrafçılık, seslendirme, sinema oyunculuğu gibi birçok dalda başarılı olan,programında bol bol sosyal mesaj vermeyi ilke edinen ve diğer televizyon programlarını, şarkıcıları eleştirmekten büyük zevk alan kişi. .
hissettiklerini çabuk dile getiren ve yapıcaklarını iyi yapan bir şov adamı aynı zamanda aktör aynı zamanda bir fotoğrafçı yani an'ın adamı 4/4lük bir adam..
her daim kendisi ile çelişen insan. gerek programlarından, gerekse de son filmi olan kanalizasyon'dan görülebilmektedir bu durum. buradan kendisine seslenmek istiyorum

ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol birader.
"popüler olan sözlüklere hakkımdaki eleştiriler için bakıyorum" demeye başladığı günden beri isminin ve programlarının başlıklarının sayfa sayısı hızla artan adam. ekşi'de de öyle. hatta "geçen ekşi'ye uludağ'a bakıyordum" tarzı cümle kurduktan kısa süre sonra bile fark ediyor. "beni ünlüler de okuyor" duygusuyla ego tatmini yapmak maksadımız. itiraf edin, öyle.
benim için en büyük televizyoncu, küçük ama etkili insan. dürüst, dobra, muzip ve rockçı manyak adam. küçük ama etkili...
kendisini sevmeme karşılık, son zamanlarda kafamda soru işaretleri olan kişidir. bu kadar zeki, aklı başında bir insanın nasıl olurda sadece belirli konularda fikrini açıkça söylüyor olması beni hayretlere düşürüyor. örneğin konu acun ılıcalı olduğunda ağzına geleni söylüyor. ancak gündemde siyasi bir konu olduğunda özenle fikirlerini gizlemeye çalışıyor. hadi diyelim programı siyasetle hiç ilgisi olmayan bir program. peki ntv de yaptığı programda mı öyleydi? bu güne kadar eğlence dışında da programlar yaptı. ancak hiç kimse onun siyasi düşüncelerini öğrenemedi. ya da ben hiç denk gelmedim. bu kadar kendi görüşleri gizleme çabası neden? bir çok sanatçı, korkmadan eleştiri yapabiliyor. başına ne geleceğiyle hiç ilgilenmeden fikirlerini söylüyor. sadece programda hakkı devrimi bulundurmakla duruş sergilemesi olanaksızdır. bu konuda kendisini sezen aksu ya çok benzetiyorum. o da bilindiği gibi sanat hayatı boyunca hiç bir iktidarla sorun yaşamamış nadir sanatçılardandır. okan bayülgeninde sanırım böyle bir korkusu bulunuyor. bu kadar gücü, hayranı, parası , şöhreti varken hala bu korku nedendir? acaba bizim kaybedecek daha az şeyimiz olduğu içinmi fikirlerimizi korkmadan söylüyoruz, karar veremedim.
son programda anladık ki seyircisiz bu iş pek olmuyor. ama yinede kendi cabasıyla güldürdü bizi helal okan iyiki temmuz ayındada program yapıyosun. buarda solcu olduğuna çok sevindim.
seyircisiz programın tadı pek olmuyor bari alkış efekti felan koysaydı testere felan baya güldük ağustos ayındada program yapmasıda iyi oldu. sahurda izleriz artık.

buarda sağcı olduğuna çok sevindim.
son on yılda büyük değişim gösteren şahsiyet.