bugün

cikarmasindan igrendigim, telefon sesini bastiran sestir.
(bkz: topuk sesleri)
şirret patroniçenin geldiğine delalet eder.
duyulmadan dakikalar öncesinde ikinci sınıf bir parfüm kokusu yayar etrafa,bu da şey demektir..
ben geliyorum..
anladınız mı..ben ben ben.. hahahahahha..
bulunduğunuz bölüme doğru yaklaşan topuk sesiyse, kutsal üçlü * gizlenir ve çalışıyor izlenimi verilir. topuk sesi sizin bölüme doğru yaklaşıp, sizin bölüme girmeden uzaklaşırsa; sunturlu küfür edilir, binbir zahmetle* gizlenen programlar geri açılır.
o uzun sivri topukların parkelere çarpması değil adeta her adımda simgesel olarak beynimiz yerine koyduğu parkeleri cebren sikmesiyle oluşan sestir. sert ve dominanttır. biz zavallı stajerlerin stresi ve baskısıyla ezildiği sestir. lanet olsun kariyerinize. * *
askerde veya santiyede olunmadigini hatirlatan kutsal seslerdir, yakinlarda bir yerlerde disi varliklar, huri edasiyla dolasmaktadir.
önemli bir konuda kafa yormaktayken geliyorsa o topuk sesi insanın içinden o topukları söküp sahibine veresi gelir.illaki eline değil bittabii.... beynimi sikmeye ne hakkın var hatun.kompleksini, zayıflıklarını topuk sesiyle yenmeye çalışıyorsan git bunu başka yerde yap...ya da kompleksini yen hem sen hem biz kurtulalım bu azaptan.
(bkz: patroniçenin ayak sesleri)
güncel Önemli Başlıklar