bugün

yapılacak en büyük sevaptır, en büyük devlet görevidir. böylece odtü polise taş, molotof atan öğrenci yuvası değil, ilim irfan yuvası olacaktır.

ek edit: en kısa zamanda imam hatiplilerden sınavsız öğrenci almalıdır.
Bir sonraki üniversite sınavlarında gerçekleşecek olan, çalışmalarına şimdiden başlanmış olay. Sınavda din kültüründen de soracaklar, oh mis.
(bkz: doldurboşalt)
imam hatiplilere yazık ettirecek intihar girişimidir.
yapmayın, etmeyin, günahtır. hepsi sonra "odtü" lü olur, onlar da rte karşılamalarına katılırlar.

nihayetinde, elinizde patlar.
(bkz: odtü ilahiyat fakültesi)
yapılırsa odtü artık eskisi gibi zeki olmayacaktır bilim yuvası olmayacaktır dedirten durum.

ondan sonra türkiye neden ilerleyemiyor sen odtü'ye imam hatiplileri sokarsan o göktürk 4*'ü babayı yollarsın uzaya onu geçtim makale bile çıkaramaz kocaman odtü. ha bizim halkımızın kabul edemediği olay göktürk 2'nin çalışmalarını odtü'lü öğrenciler ve öğretim üyeleri yürütmüştür.

dipnot: hocalar aynı kalırsa büyük ihtimal odtü bir daha mezun veremeyecektir ayrıca.

dipnot2: birde bu var arkadaş din iman hak hukuk hak yememek derler sınavlarda her türlü çakallığı yaparlar.

duyuru: bunun neyini eksiliyorsunuz arkadaş eksileyenler özelden bir yazıp dertlerini anlatabilirler mi ?
haklarıyla odtüye girmek yerine doldurulmalıdır.bu durumu kendilerine reva görüyorlarsa sorun yoktur.
(bkz: doldurmak)
odtünün mezuniyet törenlerinin heralde bi 3-4 sene sonra durması sonucunu doğuracak eylem.
odtü denilen eğitim kurumu şuan ki durumundan kat kat üstün olacaktır. zira odtü'lüden matematik ve ingilizce kursu ilanlarından içim bayıldı artık.
buradan mantık yürütürsek odtü'deki inançla doğru orantılı bir eğitim vardır, bu durumda imam hatipliler odtüde okumaya başlayaınca eğitim kalitesi yükselecek ve önümüzdeki 3-5 yıl içerisinde sokaktaki direklerden odtülüden matematik ingilizce ilanlarıda mazi olacak. belkide koleksiyoncular arasında değerlenecek bu afişler.
nihayetinde molotof atıp hayvan gibi depişmeyi bilimsellik zanneden zihniyetin siktirolup gideceği için mutluyum. zaten buradaki sızlanmalarda onun kuyruk acısı.
islamcılarla dolan odtüden ilim irfan yuvası beklemek sabrinin real madrid'de şampiyonluk sevinci yaşamasıyla benzer durumdur. yani imkansızdır.
oddü yede bundan böyle tinerci anarşist bölücü ateist olmayacak. dini bütün salya akıtan kaftasçı ocaklardan vakıflardan torpilli sınavsız elemanlar alınacaktır. ilanına yakında çıkılır..
üniversiteyi okuyamazlar sorun yok bence.
oldu. olmazsa birde bunu deneyelim (bkz: imam hatipleri odtülülerle doldurmak)

bu kadar saçma birşey işte.
kafir, beynamaz, dinden imandan bihaber kişilerin anlayamayacağı durumdur.
Ortalık ikiye ayrılmak için gelişme yaratırsa, iki tarafta ayağını duruma göre denk alır efenim. olursa da yanlış göremem durumu. En az odtü kadar olabilecek bir mefhumdur.
yapılması gerekendir zira odtü komünist, ateist, sadist, mazoşist dolmuştur. hz. tayyip efendimiz sayesinde odtü bir huzur yuvası, iman power ın arttığı bir yer haline gelecektir.
AKP'nin en çok arzuladığı ODTÜ modelidir.
Göktürk-3'ü rüyanızda görürsünüz dedirtecek durumdur.
bilimin satılmasına,paralı eğitime,gericiliğe bu kadar kayıtsızsanız,
buyrun beyler o zaman.
güldüren ergen sıçmığı.