bugün

evet benimdir.
Sağlığımdan oldum.
Kendi yatağımdan başka yerde uyuyamıyorum.
Sürekli temizlik malzemelerine maruz kalıyorum ve astım hastasıyım.
Ama engel olamıyorum.
Varsa buyrun evime davet edeyim ben sizi hem Temizlersiniz hem de bağışıklık kazanırsınız.
Nirvanasında yaşıyorum yıllar yıllar geçti insanı öldürmeyen şey güçlendirir işte tam da böyle oldu tavsiye almak isteyen özelden yazsın psikoloji lisans yapyorum aynı zamanda.
bende var. yine de pisliğin tekiğim, bari temizlik konusunda takıntılı olsaydım da bir işe yarasaydı.
Yaz beni de oraya yaz anam.

Ceken bilir der ve susarim.Ne cektigimi bir ben bir allah biliyor ulan, artik eskisi gibi degilim ama arada bir yokluyor serefsiz hastalik.bole ibne gibiyn ,pust gibiyn bisey bu .
Benimdir. Bu sorunum çocukluktan beridir var ama son zamanlarda daha fazla arttı. Çocukluktan örnek veriyim takıntıma. Uyurken anneme "hadi iyi geceler Allah rahatlık versin" dediğimde "sağ ol sanada" cevabı almadan rahat edemezdim. Bazen "sanada" derdi "iyi geceler" derdi ama kabul edip gözlerimi kapatamazdım. O "sağ ol sanada" cümlesi illa ki kurulacaktı. Bir de televizyonda duyduğum anlamını bilmediğim kelimeleri amaçsızca içimden ard arda tekrar edip kağıda not ederdim. Şimdilerde ki takıntılarım saymakla bitmez.

Edit : neyini eksiliyosun merak ettim gerçekten. özelden yaz bana.
Bebebebebebebenim.

Düzgün söyleyemedim dur bastırayım.

Bennnim bennnn.

Ben.
Otistik misiniz okb misiniz aq.
ben. bazen bu durum beni o kadar çok zorluyor ki, beynimi yerinden çıkarıp çöpe koyasım geliyor.
çok yakinim.

düzenli olarak, mesela günde 1 saat puzzle ile uğraşın. Çok ünlü ama son derece OKB li bir yüzücünün tedavisinin bir parçası.

brain is a terrible thing to taste.
ya canı sıkılan herkes bu hastalığa sahip olduğunu söylüyor.
tamam sahiden bu hastalığa sahip olanlar var da ilgi çekmek için yapmayın, bazı insanların ilgisini sahiden çekiyorsunuz tamam ama bu kadarı da fazla.
edit: arkadaşım ben bu hastalığı ilgi çekmek amaçlı kullananlara gönderme yapıyorum, böyle yükselmeyin. ki sahiden böyle takılan insanları tanıyorum, başta hayatımın merkezine soktuğum kişi böyle davranıyordu, inandım ve bir süre sonra hepsinin yalan olduğunu öğrendim. yapmayın, insanları kandırıp, ilgisini çekip elinize ne geçiyor?!?1!1
evet.
Biz mi seçtik gavat düzgün konuş.
(bkz: hzpikachu)
güncel Önemli Başlıklar