bugün

Türkçe şarkılardan bıktıran yarışmadır. Yeter da nerde o eski yabancı söyleyen gençler.
tv 8 de yayınlanan bir yarışma programıdır. O ses türkiyeden anladığım kadarıyla, evde en az iki kez şarkı söyleyen kendine müzisyen diyor. bu kadar müzisyen mi olur bir ülkede amk.
4-5 senedir ülkede ne kadar güzel sesli insan varsa tukettiler.
bu sene yüzde 80 i cok kötü katılan seslerin.
"her gün bir star patliyor sen de patlarsin
millet böyle susarsa rtük ne yapsin?"
arada güzel performansların olduğu program

https://www.youtube.com/watch?v=bYoZtlunZhE&ab_channel=OSesTurkiye
neden kimsenin kaliteli bir ilahi veya tasavvuf müziği söylemediğini merak ettiğim yarışma. ayrıca başka ülkelerden gelip de ingilizce veya türkçe şarkı söyleyenlere gıcık oluyorum. kendi dilinizden, farklı bir şey söylesenize ya!
neden kimsenin kaliteli bir ilahi veya tasavvuf müziği söylemediğini merak edenler için;

herkesi kabul etmiyorlar reis.

tasavvuf yapıcaz dedin mi kapıdan içeri sokmazlar.
ülkedeki müzik öğretmeni bolluğunu acımasızca gösteren yarışma. çoğunun da sesi güzel hani. ulan eğitim hayatım boyunca sadece bir müzik öğretmenine rast geldim ortaokulda. onun da şarkılara pek merakı yoktu. varsa yoksa müfredatı takip edip, blok flütten 'tohumlar fidana' çaldırırdı. bir de 'caddelerde rüzgar'. sözlüden de 3 vermişti kahpe karı.
şu anda türkiyede izlenebilecek potansiyeli bulunan tek program ya da izletidir. diziden başımızı millet olarak kaldıramıyoruz, bari birkaç farklı ses ve sanat görelim arkadaş. asıl önemlisi, ülkede ne kadar cevher var bunları görelim ve bilelim.
Bir çok ailenin yılbaşında izleyeceği program.
Hidayet mükemmel sesiyle yarışmayı coşturuyor.
izlemediğim televizyon programlarından biri.
hiç kimse sevmiyor, takip etmiyor ama herkes programa hakim. çok ilginç.
Ebru gündeş gibi rezil bir insanın juri oldugu Sikimsonik bir program.
hidayet türkoğlunun şarkı söylemesi :d
kirk yil dusunsem yilbasina bu programla gircegim aklima gelmezdi.

yeniyil yeniyil yeniyil bizlere kutlu olsun.
bir an önce ekranlardan kaldırılması gereken yarışma.evet.
sevmediğim program.
yılbaşı programının tekrarı var şuan.normal o ses türkiye elemeleri bitti sanırım.e bitsin artık 100 kişi oldu her jüride.tv8 askeri taburu gibi oldu :D
Ebru gündeş ve hadise her seferinde ağızlarını açarak acuna dönüp gülüyorlar. Bak acun konsepte uygunuz der gibi oluyor.
Ebru gundesin yes yes yes diye bagirmasindan usandik. Bir de her yarismaci sonrasi ben senden daha guzel soyluyorum der gibi sarki soylemese daha iyi
Stüdyo bayağı soğuk galiba gokhan hep ceket giyiyor.
murat boz'un soytarılık yaptığı saray salonu.
Düello'ları başlamış ses yarışması.
Severek izliyoruz.
Türkiye'nin en iyi yarışması.
iyi olanın değil sempatik olanın kazandığı yarışma.
skandal kararların arka arkaya verildiği yarışmadır. ya torpil var, ya da torpil var. şimdiye kadarki süreçte birkaç istisna haricinde haketmeyenler tur atladı. bir seyir zevkimiz var onun da içine ettiniz.