bugün

sözlük formatı ile alakalı ödev verdiği insanlar tarafından saçma sapan ithamlara kurban giden yazardır.

öhmm öhmm.

sokağa çıktığında hor görülen. geçiniz efendim. ben sizin gibi değilim evelallah. her gittiği yerde saygı gösterdiğimden saygı görürüm.

(bkz: #10427425) bakınız efendim çekinmeyiniz. sözlük formatına uygun mu? değil. yazarımız bir de bana saldırmış. bitti mi? bitmedi.

(bkz: #10427444) aynı yazarımız devam etmişlerdir.

yazdığım entrylere bakın. bir tane erotik içerikli entrym var mı? yok.
sex hayatını anlatan? yok.

"be lavuk. hakkında bilmediğin adama ne diye satırlar dizersin!" derler adama. ama ben demem. günah.
türkçeyi sonradan öğrendiği doğru olan yazardır. boşnak bir yazarımdır. türkçe'yi sonradan öğrenmişimdir. ama en azından cümlenin iki nokta ile değil tek veya üç nokta ile biteceğini bilirim. entryim olarak yazdığımda entriim olur. o yüzden entrym olarak yazılmıştır.
--spoiler--
bak arkadaşım. osman baydemir falan alakadar etmez beni. ben onun bunun formatıyla uğraşıyorum. evet. itirazı olan? yok. fenerli olduğunu da yeni öğrendim. ilgilendirmez beni beişktaş'a laf etmediğin sürece. sözlüğe girerken bir format olduğunu biliyordun değil mi? o zaman uy ona. tavsiye yani. sözlük sözlük gibi kalsın.
--spoiler--
nickaltına girilen iftiralarla, hakaretlerle dolu entry sahiplerine yazdığı ağır ayar içeren entryler yüzünden, entry sildiren yazar. ben silmem. kalsın aq.
''komik'' yazar. Yazar yani ben güveniyorum. Bence isterse yazabilir. Yine de ben nasıl yazabileceğini göstereyim. Sırasıyla, k, o, m, i ve tekrar k'ye basıyoruz. Anca ''komik'' yazabilirsin dostum, komik yazar olamazsın.
her dokundurduğu yazarın gelip nickaltına yazdığı yazardır. sana ne dokundurdum hatırlamıyorum ama.

edit : haa buymuş... (#10690378)

gayet komik arkadaşım. zoruna gidenin borusunun amına koyim.
takımdaş yazardır. geç kalmış bir hoşgeldin yolluyorum.
(bkz: şair burada kendini övmüş) *

ayrıca boşnaklara kredim tükenmez. hoşgelmiştir...
can-ı gönülden hoşbulmuş yazardır.
ateist'mişim.

la havle vela kuvvete.
sevdiğim bir yazardır. patron görecek aman! **

edit: artık patron görmese de olur. gören gördü.
2. sayfasına girilen 20 entry nin 11'i kendine ait olan yazardır...nickini beğenmiştim oysa ki en gecikmişinden hoşgelişler ola devrem.
çoğu yazar kişileri ayar yedikten sonra entry sildiğinden dolayı 2. sayfasına girilen 20 entry nin 11'i kendine ait olan yazardır.

hoşbulduk.
--spoiler--
ouuvvv dokundurmuşum yine birilerine. olm ne var biliyo musunuz. üzülüyorum lan size. omuriliksiz.*
omurgasız olmasın lan o cahil.
böcek seni.
--spoiler--
böyle de ezerim yani.

not : 18 oldu. affetmem yazarım. sanane. benim nickim aq.
ezik neslinden olan arkadaş. yaşı küçük büyüyecek elbet. büyükmekte bizlere düşer.
--spoiler--
ezik neslinden olan arkadaş. yaşı küçük büyüyecek elbet. büyükmekte bizlere düşer.
--spoiler--

büyükmek fiilini bilmeyen yazar. yaşı küçük ama yaşı değil işlevi önemli. 23 yaşda az buz değil hani. neyse. 24 yaşında olup kendini benden büyük görenlere selam olsun.

edit:

23 yaşda'yı anlamayanı vurgu çalışmaya davet ediyorum!
--spoiler--
büyükmek fiilini bilmeyen yazar. yaşı küçük ama yaşı değil işlevi önemli. 23 yaşda az buz değil hani. neyse. 24 yaşında olup kendini benden büyük görenlere selam olsun.
--spoiler--

büyükmek filmi çok komiktir herkes izlesin. * 23 yaşda(japoncadan geçme) *
(#10614813)
edit:
--spoiler--
bomboalamak istediğim okulum. ben böyle amına kodumun okulu görmedim. ulan bir mezuniyet 0.2 puanla engellenir mi! hocalarda hiç mi hiç insaf yok. amına soktumun şakirtleri.
--spoiler--

bu yazarın mahallesine şeref uğramamıştır.
şerefin ne demek olduğu şakirtlerin öğretemeyeceği yazardır. sırf inattan bir insan hayatıyla oynanmasına verilen tepkidir o yazı. ha neden zoruna gitti anlamıyorum. tabi o kıytırık doçentlerden biri değilsen.
(#11492380) entrysi ile koparandır.**
slash sevdiğini öğrendiğim güzide yazar. sevdim kendisini. *
bitirme ödevini slash üzerinden yapan yazar. evet lp gitarım da var.* dövmesini de yaptırmıştım bir ara.***
(bkz: #11617085)
(bkz: #11617165)
(bkz: legendkiller/#11617027)

duyarli insan! duyarli yazar! bu kadari bile yeter bana. * *
(bkz: #11650367)

entrisi ile başlık sahibini kaçırmış ve kuyruk acısıyla (#11650467) entrisine neden olmuş yazardır.
önce dediğinin arkasında dur. sonra saldır bana.
neden kaçıyorsun?
sende eklendin kuyruğuna basılmış yazarlar listeme.

edit: lan adam buradan da kaçtı. klauss hayırdır evladım.

edit 2: geri gelmiş. daha değişik yorumlarla.

o picak neydi o picak şerefli anne babaların gereksiz evlatlarıyla uğraşır. uğraştığı insanlar entry siler. sonra yine yazar ve silerler. böyle uzar gider.

edit: şerefsiz demişim öfkeyle özür dilerim.
annesi babası hakkında yorum yapmayacağım kişi . yaptım ama pişman oldum. gıyaplarında özür dilerim.
ben evlatları gibi tanımadığım anne babalarla uğraşmam. hatta tanıdığım ebeveynlerlede uğraşmam .
şerefsiz bile olsalar uğraşmam.