bugün

az önce şahit olduğumu söylem.

helal olsun böyle sevenlere ve sadık kadınlara evet.
biraz saçma gelen eylem. yani bir koca olarak karımla bu tarz bi sohbete girmek istemem. hayır yani köylümüsün kızım ne ayak yıkaması. gel sırtıma masaj yap çok istiyorsan. ama yani bu tarz bi söylem içine giren kadın. çok geçmeden yanımda osurmaya da başlar. ben bunu direk boşarım.
görsel
yakında piyasaya sürülecek olan "erkek ayağı sabunu" reklamının habercisidir.
yıkayacak tabi kadınınn görevi ne akşam eve beyi gelince onun ayaklarını yıkamak. yok bir de yıkamam deseydi.
istemek bencilliği dışında, ihtiyaç duyarsa karımın bir ömür boyu altını da temizlerim.

hayat arkadaşlığı kolay değil.

böyle bir evlilik olsun olacaksa...
isterse gül suyu döküp üstüne otursun bize ne.

hayırdır metrobüste yapmayı falan mı düşünüyormuş?
Gerektiğinde yaparım ne var bunda abartmayın Allah’ınızın aşkına seven insan sevdiğini her koşulda şartta her vaziyette sever ve bu gibi şeyleri de severek yapar hem sizene bee.
(img:#1940076)
ayak yıkayacak kızlar eklesin.
Bir söylem.

iki kişinin özelidir, ayağını mı yıkar, başka bir yerini mi kendi bilir.
Yıkar mı, yalar mı, yutar mı, o da bizi zerre ilgilendirmez.
Kimsenin hayatına kimse karışamaz...

Ammmaaaa... Şurası mühim.
Ya kimin ayağını yıkamak istediğini iyi tespit et, ayağını yıkadın diye seni ev hayvanı sanan saykoyu defet, ya da daha sonra ezilmiş kadın naraları atma!
Akıllı olun beee, delirtmeyin insanı!
Elbette, hayat müşterek. Bir gün allah muhafaza başına bir şey gelir, yıkayamayacak halde olur, tabi ki yıkarım. Ya da yorucu bir gün geçirmiştir, tuzlu su yapar, ayaklarını içine sokup rahatlamasını sağlarım.
Kendisine saygısı olmayan,
ikinci sınıf insan olarak yetiştirilmiş ortadoğu kadındır.
Erkek halimle ben utanırım böyle tiplerin adına.
Kadının saygı duyulması gereken söylemi. Erkek de yıkayabilir. Bunlar karı koca arasındaki şeyler.
adamın çükünü bile ağzına içine alıyor çocukları üzerinde geziniyorken, ayakları çok kötü değilse neden yıkamasın ne var bunda?
Her zaman olmasa da seviyorsa düşünüyorsa eşine yardımcı olmak için ağrıyan ayaklarını yıkayıp masaj yapabilir.
suç mu? değil.
Belki ayak feşisti vardır. Önemli olan iki tarafta menunsa bize ne.
Ne midesiz insanlar var ya, ben bile kendi ayagimi yikarken igreniyorum amk.
bu konuda bildiğim çok güzel bir hikaye var.
----- alıntı --------
küçük bi marangoz dükkanının sahibi almond'un kızı klara sürekli zayıflığından yakınmaktadır. almond, kızına bir gün der ki; keseceğim odunları istediğim gibi yerine dizmekle mükellefsin. eğer dediklerimi harfiyen yaparsan bu sorununa cevap bulacaksın. klara bu işten bi şey anlamaz ama kabul eder. her gün kütükleri babasının istediği yere koymaya başlar. zamanla küçük küçük odunlar evin bahçesinin her yerini kaplar hale gelir ve son kütüğü de yerine koyduğunda babası klara'yı evin damına çağırır. klara damdan aşağı baktığı zaman hayrete düşer.

yerleştirdiği odunlar bahçede dev bir "derdini sikeyim" yazısı oluşturmuştur.
------ alıntı -------
Kocasını gercekten seven kadın söylemi. Bu tür ilişkiler genelde ömürlük oluyor. Eğer yapmam gerekirse ben de eşimin ayağını yıkarım.
Önemli olan kısım ayağını yıkayıp yıkamaması değil
ilişkisine müdahale etmeye çalışan 3. Şahıslara okkalı tokat niteliğindeki cevabı yapıştırmasıdır

Arkadaşının sözünü dinleyenin yuvası yıkılır
Bakın örneği çoktur

Hele feminazileri sakın hayatınıza sokmayın.
sağlığı yerinde olduğu sürece yıkamam, kendi yıkasın.
umarım ki ilerde ki müstekbal eşimin de düşücesidir. akşam yorgun işten gelmişim o da bana yemek hazırlıyor ve yemek hazır olana kadar ayaklarımı o narin elleriyle yıkıyor...
neyse hayal kurmayalım şimdi. lul.
http://www.izmit.bel.tr/k...kultur-merkezleri_13.html