bugün

kuranı kerim gibi allahın sözlerinin yazılı olduğu bi kitapla yazanı çizeni belli olmayan alelade sözler içeren nutuk'u aynı kefeye koyan sığırdır. nutuk'un herhangi bi numarası olmadığı gibi, halkı veya tüm insanlığı doğruluğa davet edebilecek ne misyonu ve kalitesi vardır. kuran gibi hikmetli sözleri olan bir kitapla nutuku kıyaslamak olsa olsa sığırlıktır, dombililiktir, taoculuktur. evet.
Risaleleri Kur'an-ı Kerim'den üstün tutan gunu sürüsünden erdemli olan kişilerdir. Ayrıca hiç bir Vatansever bu nutuğu atatürk'e allah yazdırıyor gibi zırvalar sallamamıştır.
ağaca bile bağlanmaz. sal çayıra otlasın.
Trolldür.
"kuranı kerim gibi allahın sözlerinin yazılı olduğu bi kitapla yazanı çizeni belli olmayan alelade sözler içeren nutuk'u aynı kefeye koyan sığırdır."

sadece ben mi görüyorum yoksa bu terste bir işlik mi var? hangisinin yazanı çizeni belli hangisinin değil emin olamadım bak şimdi.

not: ben troll'e troll demem troll mantık hatası yapınca.
Çe govearadır.
Öldüğünde bir cebinden nutuk, değer cebinden kuran çıkmış. Pis gavur, ölürken bile ortalığı karıştırmış.

O değil de, Said nursi efendinin Yazdıklarını kur-an'ı kerim'den üstün tutan şakirtten daha sığır olamaz.
troll olmak için ugraşan kadar sığır olamaz.

(bkz: sikimsonik başlık açmak)
yaptığı salaklığı bi gün idrak edecek sığırdır. evet.