bugün

https://instagram.com/p/BK1YpX5Avlu/

Adamlar bence direkt nusreti yemişler.

"eşki sözlükten alıntıdır"

Edit: beni neden eksiliyorsun arkadaş. Ben mi ödedim o hesabı.
38 adet suyun 300 tl olduğu hesaptır. Ben bi wc gideyim. Garson kardeş wc ne tarafta?
87 adet havuç dilimine -bakın dilim diyorum bütün havuç da değil amk- 2436 lira vermek neyin kafası merak ettiren hesap.
Bu havuç dilimi bildiğimiz havuç dilimi mi lan? Biri beni aydınlatsın.

Eğer öyleyse; bir havuçtan 4 dilim çıksa, 88 dilim havuç 22 tam havuç eder, o da yaklaşık 5 kg gelir. Şimdi bu herif 5 kilo havuca 2500 lira mı bayılmış yani? Vay amk.

Şunarın hepsini evde 1000 liraya hazırlarım. Mesela benim davşanlarım var, havucun çuvalını 5 liraya alıyorum amk.

Edit: evet youtube'de de videosu mevcut, havuç dilimi datlıymış. Baklava. hemen hesaplayalım; baklavanın kilosu ortalama 50 lira desek, 88 tane havuç dilimi baklava yaklaşık 10 kilo gelir, toplamda 500 lira eder, yani Gene 2000 lira fazladan geçirmiş.
Havuç dilimi. Denen şeyin bu olduğunu belirtmek isterim. Umarım ben yanlış anlamışımdır yazılanı.

görsel
https://www.instagram.com...lore/tags/istanbulhesapp/ burada da farklı restoranlarda müşterilere geçirilen hesaplar var,

yine en fecisini nusret kitlemiş, 45 bin tl nedir lan ünlü birine bile bu hesabı verseniz somurtabilir herhalde.
havucu yemişler.
görsel
Fiyakalı kazık yeme fiyatı.
Enayi parasıyla küpünü dolduruyor çakal.
3 4 bine başka yerde ye üstünü de fakire dağıt bi boka yarasın.
aslında şaşılacak bir durum yok. hesabı tek kişi ödemiş olsa da;
şimdi kişi başı kaç ₺ hesap düşüyor ona bakalım.
45000 / 31 = 1451 ₺ (istanbul'u fethedeceklermiş az kalsa.)
asgari ücretli biri maaşı aldığı gibi hiç dokunmadan oraya gelip o 31 kişiden biri arasına girse yine don gömlek çıkıyor mekandan.
evet şaşırabilirsiniz beyler...
görsel
Nusretin sol bacağının ne kadar olduğunun göstergesidir meslek aşkı işte helal olsun adama.
Para: öküzün görgüsü.
krdş 35 tane sushi yemişler. Hayvan bunlar.
bizim ülkenin en büyük problemi yoksullar değil zengin görgüsüzler doymak bilmiyor.
Bu nusret bodrumda ki nusret ama istanbuldaki degil.
Bodrumda hersey pahali bu da kesin bir turist fişi.
Ailecek tatile gelen Kalabalik arap turistler odemiştir yoksa bizim turkler hayatta odemez diye dusunuyorum sabancinin cocuklari bile gorse itiraz eder bu hesaba.
sushi 36 lira çoban salata 60 lira. ne salataymıs arkadaş. hadi etlerin içinde kobe steak falan var onu bile bile yemişler de çoban salata nedir amk ya çoban salata nedir. en lüks restorana da gitsen birader çoban salata 60 lira nedir ya. ulan beverly hills'te Lawry's the Prime Rib'e gitsen tarifen şu olacak http://www.lawrysonline.c...beverly-hills/menu/dinner yani orası beverly hills işin bokunun çıktığı yer bak. abartının abartısının yapıldığı yerde bu fiyata adam becerilmez. o çoban salata dışında abartılabilir. ama orada bokunu çıkarmışlar.
not: bilirkişiyim.
Bir an kendimi belgeselde sandım. Aç kalan aslanlar bufalo sürüsüne saldırdı.
bir kutu kolanın 16 lira olduğu düşünülürse makul hesaptır bana göre.