bugün

ne hikmetse akşam üstü otobüste tanışılan ilik bir kiz ile hoş sohbet muhabbet bana yiyecek gibi bakmalar dudak ısırmalar vs, inmeden öncede telefon numarası vermeler ki gel gelelim atılan mesajlara cevap vermemesidir.
kontörü yoktur. seviyorsan git ara bence.
"sapık falandır belki numaramı verimde sonra engellerim bir daha nereden karşılaşacağım bu tipsizle 2 durak sonra iniyorum zaten " demesinden ötürü gerçekleşen olay.
hep ilgi bekleyen, muhtemelen konuşsa dahi hep cevapları geç verecek kız'dır.ilgi budalası olduğundan kendisine yazanları çoğaltarak kendi totosunu kendisi kaldırıyordur. yazık ona.
yanlış numara vermesi olabilir.
üzer tabi. kırılgandır muhtemelen.
kesin otobüsten indi ve tak beyaz atlı prensi ile karşılaştı. tüh kadere bak. yoksa cevap verirdi niye vermesin o kadar dudağını ısırmış kızcağız.
cevap vermediği kişinin numarasını verdiği tek kişi olmaması.
Whatsapp profiline baktıktan sonra vazgeÇmiş olabilir.
gösterip elletmeme durumudur ki gösteren elletir de. keep calm and yazışlara devam.
numara yapmış olabilir.
Numarasını alıp yazmadığım kızlardır.
Sonradan pişman olması muhtemel kızın cevap vermemesidir.
Vermek istemiyordur vermez, çok mu acayip?
Okibye de geç kardeşim. Böyle, karıların yaptığı otu boku kafana takacaksan işin zor.
Gösterip de vermeyen bir kezbandır bir de numarasını vermeye çekinen kızlar vardır sanırsın numara verince nikah işlemleri başlıyor.
heyecanlanmış olabilir. evde takla atıyordur.
Acaba numarayı yanlış mı aldım diye düşündürür ama değil işte kız beyefendi üslubunuzu beğenmemiştir.
#37315965 ne profili ablacım?kızdan kendim aldım numarayı madem beğenmedi niye verdi numarasını, saçma saçma insanları uğraştırmak yerine konuşmak istemediğiniz kişiye numaranızı vermeyin bitsin.