bugün

Futbol takımı gibi mk. Adam 18 kişi yazmış. Yabancı kadro sıkıntısı yok herhalde.
öneriyi sunanın kendiside sınıf başkanı olan yazar.
ilk beşe giremediğim liste.

üzüldüm amk ya.
okulda tahtaya yazılan konuşanlar listesi gibi bir listedir.
listedekilerin tamamı çapsızın birini siklemediği için oluşan liste.

birde şu var. trollük yapacağı konular bitmiş, yetkililere de saymış sövmüş (kendisi de eski yetkili zaten) ben gidiyom bakın ben gidiyommm obaaa ben gidiyyoooommmm diyen birinin son çırpınışını yaptığının göstergesidir. listeye bakıyorsun, bir kesim tarafından sevilip 5-6 kesim tarafından nefret edilen insanlar. bu kesimleri toplarsan bir uludağ sözlük ediyor zaten. yani tribüne son son oynama çabalarıdır.

ha birde son olarak, listedekilerden 3-4 yaş küçük bir kardeşimizin oluşturduğu liste.

edit: ayrıca fikrini çaldığın le ilkan nerede? hani trollerken amacını kullandığın o isim?
süper zeka bir yazarımızın oluşturduğu listedir, kanmayınız.

ben ki liseli halimden nefret ederdim, ben ki lise yıllarımı unutmak için her şeyi yaparım. ben mi liseli olakmışım? hangi çılgın bana "liseli" yaftası yapıştıracakmış, şaşarım.
kendini unutan kaptan.

dr droll kendisini de yazsaydı hakikaten artı oy verirdim. beğenilme arzusu ile yaşıyorsunuz zaten hepiniz.
kimler beni engelledi sorusunun cevabıdır.yoksa kendisini tanımıyorum.
Engellememiz gereken bir listedir.
dr droll'ün giremediği listedir. zira kendisi liseli bile değil, okul öncesi terk bir arkadaşımız.
eksipozitif bu listede yoktur.
yanlış kişi tarafından yanlış başlıkla adlandırılmış listedir.
görsel
Engellenilmesi gerekirmiş.

Osman baydemir in bi sözü vardır;

Hasiktir diyorum hasiktir...