bugün

yanılan salaklardır. norveç'e bok diyen cahildir. Norveç tam anlamıyla yaşanılası bir ülkedir

başlık başa kalmış. kaçmış mal.
daha önce norveç'i hiç görmemiş bir sığır tezeği.

norveç'te insanlar ruh gibi yaşamazlar, tam tersine çoğu acayip mutludur, hayattan yana bir tasaları yok. ayırca kızları da çok sevecendir, sevgili olursanız türk kızları gibi vıcık vıcık ilişki yaşamazlar bu yüzden yanlış anlaşılabilirler.

insanlar kurallara değil, oluşturulan sisteme saygılı. onlar da biliyor kuralları bozmasını ve kimi zaman bu kurallara istisna yapılmasını ancak sistemin bozulacağından korktukları için yapmıyorlar.

norveç işte. allah görmeyi tekrar nasib etsin.
ama benden önce türkiye'den hiç çıkmayıp mükemmel denebilecek ülkelere bok atan şakirt-ambiti karışımı ibnelerin görmesi daha iyi olur.
Her ne kadar norveç i seven türk çok olsa da orada türkleri pek sevmezler. Denizci olarak söyleyebilirim ki vakti zamanında norveç i karıştıran iki kişi yüzünden adamlar bize kıllar. Abartmıyorum denizlerde norveç bandıralı gemide çalışmak en temizidir. Ama adamlar çok zor alırlar gemilerine ve bildiğin ikinci sınıf insan muamelesi yaparlar genelde. Sebebi de sadece ırkçılık. Başka bir tane sebepleri yoktur. Bizim ırka karşı önyargıları var adamların.

Kısaca sizi sevmeyen istemeyen bir ülkeye sempati beslemenizi anlayamıyorum. Olmayacağını bile bile ufacık bir umutla sasha greye aşk mektubu yollasan anlarım da bunu anlamıyorum, anlayamıyorum.
(bkz: bir isvicre değildir)
Anasını sikmesek türkiye çok güzel ama....
Sanıldığının aksine salak değillerdir. Irkçı olabilirler ama bu durduk yere değildir. Çağdaşlığımla kendimi fazlasıyla sevdirebileceğime inanıyorum. Irklar hikaye...