bugün

tuhaf hissettiren bir olaydır.

Bugün akşam üzeri saat 5 gibi nişanlımı evinden aldım ve bizim eve getirdim. NişanlıM kapalı bir kız. Bu yüzden üzerinde uzun bol bir gri etek ve üstünde süeter. Asansörde kalçalarını elledim falan. Bundan mı azdı da böyle yaptı bilmiyorum.

Eve girince, baktım sadece babam var. Açmış kanal a izliyor. Nişanlımla sadece tokalaştılar. Hoşgeldin dedi, o kadar. Nişanlım babamın tam karşısına yere oturdu. Dizlerini karın hizasına kadar çekti. Bu esnada eteğinin altından, kabak gibi pembe Külotu görünüyor. Kalçalar da yarıya kadar açık.

Önce yüzüm kızardı. Babamın yüzüne bakamadım bile. Elimde işaret ettim nişanlıma. Gülüp duruyor, eliyle ne var gibisinden işaret yaptı. Babam, oğlum nerdeydiniz dedi. Ben lafa girmeden Nişanlım girdi. Alışveriş, mağaza baktık biraz vs. Dedi. Babamda iyi yapmışsınız vs vs. Diyordu. Ama bir yerde de Saçmalıyordu sözlerinde. Önüne baktım, kaldırmış resmen. Nişanlıma bacaklarını sağa sola oynatıp açıyı genişletiyordu. Resmen kabak gibi açık bir şekilde külot frikiği veriyordu babama. Bu hal 2 saate yakın devam etti. Babamla nişanlım koyu bir sohbete giriştiler resmen. Babamın bazen uzun süreli nişanlımın özel bölgesine yani külotuna baktığını farkettim.

Sonra evden çıktık biz. Çıkarken babamın nişanlıma bir sarılıp belinden kavraması vardı. Önüne kurduğu çadırı nişanlımın vajina yerine resmen yapıştırdı. Dışarı çıkınca babama neden frikik verdin dedim. Öyle birşey yapmadım dedi. Külotum mu görünüyordu dedi. Kabak gibi hemde dedim. Eee baban da bakmasaydı o zaman dedi. Sustum ve birşey demedim.
http://www.iskur.gov.tr

Amme hizmeti. Evet
Senin gibi gavatın cibilliyetini si.....yim ben.
kendini okutturdu ama keşke okutturmasaydı...
Hastalıklı bir insanın hastalıklı düşüncelerini hikayeleştirmesi olayı.

Sizin gibilerin gerçekten yaşadığını bilmek o kadar kötü bir his ki.
(bkz: hayal dünyanı sikeyim)
öyle babadan böyle bir çocuğun olması normal. sokağa çıkınca ben gavatım diye bağırmadın mı?
Ne biçim fantezileriniz var amk.
benim bu türbanlılarla ilgili iki tane anım var biri ankara da biri kocaelin de oldu . yemin ederim kocaelinde ki karı hayatımda gördüğüm en büyük çılgındı anlatayım ;
bir iş için kocaeli ne gitmem gerekti , otobüs akşam 20.00 gibi orada oldu , direk bir otele gidip yatacaktım , bir kaç tane bira alayım otelde içer zıbarırım diye düşündüm , kuruyemişçiye girdim otogarın yakınında , aldım gece susarım diye döndüm bir tane de 1,5 litrelik su aldım tam o esnada kapalı bir kız homurdanarak 'niye önüme geçiyon' der gibi söylendi , kenara çekildim buyrun dedim parasını ödedi dışarı çıktı ben de ödedim ve çıkıyordum ki bir baktım dışarda , siz dışardan mı geldiniz diye sordu , evet dedim nerden anladınız dedim , ben garda çalışıyorum inerken gördüm sizi dedi , ben de gayet kibarca dedim ki ,
burada kalacağım ucuz yollu ama çokta kötü olmayan bir otel var mı diye sordum , bana olduğunu ama çokta iyi olmadığını söyledi isterse başka türlü yardımcı olabileceğini söyledi , nasıl dedim , benim annem yatalak istersen bizim evin alt katında kalabilirsin otele bir sürü para verme 50 liraya kalabilirsin dedi , ben bu noktada olayın öyle olmayacağını acaip yerlere gideceğini düşünmeye başladım , ama ben bira aldım içip uyurum diye hesap etmiştim dedim , alt katta içebilirsin dedi , tamam dedim bir servise ya da dolmuşa bindik gittik , ev bahhçeli inşaatı tam bitmemiş acaip bir evdi bana bahçenin içindeki çamurlu yolu gösterip sen şuraya geç kapının önünde beni bekle dedi gittim bekliyorum 3 dakika sonra kapı açıldı sessiz ol birazdan bakıcı gider dedi , alt kat soğuktu kanepeye oturdum bekliyorum 10 dakika sonra dış kapının kapanma sesi geldi , sonra bu geldi başörtüsü çıkmış eşofmanlı rahat takıl dedi bana ben de eşofmanları çektim uzandım , yemek yiyip uğrarım dedi bana bir battaniye verdi gitti cep telefonu numaramı aldı başladık mesajlaşmaya , derken ben bu kız bunu boş yere yapmıyor diye düşünerek altın vuruş yapacak mesajı attım ' heyecanlandım ' dedim , bunun mesaj ne olsa beğenirsiniz ' ben de ıslandım ' yuh dedim hemen mi ? (içimden) alt kata gelecek misin dedim , gelirim birazdan dedi , geldi ( eşofmanlı ) yanıma uzandı ben biranın etkisiyle hafif mayışık uzandım ( tam sabah 5 e kadar ) gece 11 sabah 5 .. yaklaşık 6 saat bunun fantezilerine marus kaldım , çoğunu burdan yazamam bile , ertesi gün bitik halde şantiyeye gittim , her yerim mor dayak yemiş gibiyim ankara ya döner dönmez 1 gün izin alıp yattım , allah bunların eline düşürmesin hala elinde fotoğraflarım vardır diye düşünür dururum.
görsel
Garip ötesi bir durumdur.

Dünkü yaşanan olaydan sonra, bugün nişanlımı evinden aldım. Kapalı bir kız olmasına rağmen, oldukça ince ve bol sayılacak bir beyaz etek giymiş, üstünde siyah bir bluz. Turuncu bir türban takmış kafasına.

Çarşıya indik. Bu esnada babam aradı. Oğlum ne yaptın dedi. Baba XXX i yani nişanlımla geziyoruz dedim. Babam, eve gelin oğlum, çay yapıyorum dedi. Nişanlıma söyledim, tamam gidelim dedi. Giderken o na oturmana dikkat et lütfen dedim. Gülerek tamam dedi.

Eve geldik. Kapıyı çaldım. içeri girince babam benle sadece tokalaşırken, müstakbel gelinini kendine doğru çekti. Resmen uzun uzun iki yanağından öperken, nişanlımın etek üzerinden vajinasını kendine doğru bastırıyordu. Bir eşofman giymiş. Aletinin kalkık olduğu net belliydi nişanlımı bırakınca. Çayı nişanlım içeri getirdi.

Yine dünkü gibi babamın tam karşısına oturdu. Dizlerini karın hizasına kadar çekti. Kabak gibi siyah Külotu ve yarıya kadar açık poposu görünüyordu. Babam hazır kıta gözlerini alamıyordu. Yine saçmalama yapmaya başladı. Nişanlımı içeri çağırdım. Ne yapıyorsun kız dedim. Amcık kabak gibi ortada. Adam bakıyor dedim. O da bana, e bunu babana söyle de bakmasın o zaman dedi. Tekrar içeri girdi ve aynı pozisyonda oturdu.

Babamla daha samimi bir sohbet etmeye başladılar. Babam gel kızım, dizime otur dedi. Ben dondum kaldım. Her halde yapmaz derken nişanlım kalktı ve babamın diz ucuna oturdu. Babam bir eliyle nişanlımın omuzlarını okşuyordu. Ben bir ara içeri gittim sinirden.

içeri girdiğimde nişanlım babamın tam aletinin üstüne oturmuş, babamın elleri nişanlımın bacaklarının üst kısmında. Babam, oğlum bize bir çay daha ver dedi. Sinirden çayları dökerek doldurdum. Çaylarını verdim. Bu arada babamın eli resmen nişanlımın etek üzerinden vajinasının olduğu yerde idi. Eliyle okşuyordu. Kafam allak pullak olmuştu.

Sonra ara ara göğüslerini buluz üzerinden sıkmaya başladı. Sinirden kumamdayı alıp, reklam kanallarını açtım. Orda da show yapan mankenler vardı. Bu olaydan dolayı istemsiz şekilde penisim dim dik olmuştu.

Bikinili kızların showlarına babam ve nişanlım nefessiz şekilde bakıyorlardı. Bir ara babamın eli nişanlımın eteğinden içeri girdi. Eliyle vajinasını okşadığını net görüyordum. Sonra bir çay daha verdim bunlara. Artık babam resmen bacakları ile nişanlımın kalça arasına resmen kitlemiş şekilde duruyor ve elide belinde içeri doğru eteğinin altında vajinasını karıştırıyordu. 2 si de halinden memnun. 1 saati geçen bir süre böyle oturmaya devam etti nişanlım.

Sonra ben , artık gidelim dedim. Babamın hiç gönlü olmadı. Nişanlım ben yine gelirim dedi. Giderken nişanlıma babam bir sarıldı. Sağlam 10 dk yapıştı dudak kenarına ve bu esnada eli etek üzerinden kalçalarını sıkıyor. Bu arada ereksiyon olmamaya çalıştım ama kendime engel olamadım.

Sonra, bir ara babamın eli nişanlıma sarılırken eteğinin arkasından girdi. Arka deliğine eliyle bastığı belliydi. Nişanlımın sesleri değişti. Ben artık gitsek dedim. Ve neyseki evden Çıktık.

Nişanlım a ne yaptınız siz dedim. Oldu olacak birde s.ktirseydin kendini dedim. Bana dediği şuydu. Canım bir an için bende kendime engel olamadım. Sadece dokundu ve otutturdu ve okşadı dedi. Ama vermem merak etme dedi. Aşağı inince bunu garaja götürüp güzelce bir s..tim. rahatladın mı dedim.

Aşkım babanın ki daha mı büyük ne dedi. Bunun üstüne diyecek bir söz bulamadım.
Ya ben senin cibiliyetini ... Genişliğe bak gir içine at koştur
arkadaş s* hikayeleri sitelerinde fazla dolaşmış anlaşılan elbette gerçek bir hikaye değil.