bugün

seri bir şekilde yaptıkları gereksiz hareketlerden ve giydikleri kıyafetten kaynaklanır. ne diye bir o yana bir bu yana dönüp dururlar, götleri başları ayrı oynar, anlamıyorum ki? altı üstü bir tekme atacaksın lan! kokarsın tabi mnskym!
(bkz: elalemin derdi beni mi gerdi)
karşıya geçmek için bilet parası bulamayan emo gençlerinkinden daha büyük bir sorun değil. sokakta mı yatacak bu çocuklar, arkadaş?
günümüzün en önemli sorunu, toplumun kanayan yarasıdır.
bir ninja'nın en önemli özelliği olan gizliliğine gölge düşüren sorundur. insanın burnunun direğini kırar bu ninja'lar. *
vedat özdemiroğlu'nun bile ciddiyetle yaklaştığı darb-ı mesel.
inanılır gibi değil!
bu günü evde geçirmek istedim ve kendime bir günlük izin verdim. isteğim ders, hoca, trafik stresinden uzakta bir gün geçirmek, kafa dinlemekti. bazen yalnızlığın tadını çıkarmak lazım. böylece insan ertesi güne dinlenmiş ve capcanlı başlayabilir. ama hevesim kursağımda kaldı arkadaş! neden mi: pofuduk koltuğuma oturmuş kulağımda kulaklık, haggard, erkan oğur, göksel gibi birbiriyle alakasız müzikleri ard arda dinleyerek huzur dolu anlar yaşarken burnuma gelen garip ve kötü bir koku yüzünden! arkadaşım tamam, evimiz beşinci kat, dışarıdan tırmanırken zorlanıyorsun ama bir önlem al sen de değil mi! gizlilik için alınmış onca zorlu eğitim, yıllar süren ninjitsu, tai-chi, chai chen, chun lee çalışmaları, bunların hepsi bir ter kokusu yüzünden yerle bir, işe yaramaz, sıfır! hem günümü mahvetti hem moralimi bozdu bu sorun. devlet buna çare bulsun istiyorum. ayrıca japonları çinlilerle karıştıranları da bu vesileyle kınamak istiyorum. onlar çinli değil japonlu.
(bkz: dadaizm)
combo hareketi ellerini başının üstünde kenetlemesidir. o koku yeter herhalde adam öldürmeye.
düşmanlarına ko(r)ku salar.
ironiyle, oksimoronla açıklanamaz. bu gibi temayülleri olanlar derhal tedbir almalı. unutmayın, temizlik imandandır gençler.
cüneyt arkın filmlerinde bizans askeri olmak kadar itici.
yoshimitsu'nun gaz saldırısıdır.

Ozunu klanı tarafından meditasyonla ortadan kaldırılabilmektedir. Do-jolarda 10 yıl süreyle sırf bunun için eğitim alınmalıdır. Eğitim alan ninjalar günde sadece 3 saat uyku ve bir dilim ekmekle yaşamak zorundadır.
bekçi köpeklerinin koruduğu mekanlara dalmaya kalktıklarında başlarına dert açabilecek bir sorundur. bizi ise pek bağlamaz.
hepınızden korkuyorum lan, ninjayı kokusunu alabilen inasanlar var etrafımda korkuyorum.
rexonanın yeni reklam konusu olmaya aday bir durumdur.
roll-on kullanmalarını gerektiren sorundur.