bugün

ibretliktir.
görsel
belediye beni valilikle tanıştırsana.
kızın soyadını "belediyesi" sanan abazalıktan gözleri kör olmuş algıları kapanmış kişidir.

bir başka örnek. http://img201.imageshack.us/img201/1063/adszjxq.png
ağır abaza, asıldığı şeyin adını da yanlış yazarak ayrıca yarmıştır. nilüfer yerine nülüfer yazarsan belediye olmasa bile vermez lan.
nilüfer isminin kız ismi olmasından dolayı o dahice sorusunu sormuş insan. beyin bedava swh
--spoiler--
nülüfer süper
--spoiler--

ile patlamama sebep olmuştur. ulan herkes bana baktı ofiste.

''ne var?'' dedim amk. ''komik bişey okudum gülüyorum ne var bunda. gel gitle...'' yok o kadar abartmadım. ama tepkimi gösterdim yani, gülmek de mi suç amına koyayım. neyse sadede geleyim;

nülüfer süper; yani çölde bol tuzlu su görse bile içecek halde olmak gibi.

nülüfer süper; bir heyecanın resmi aslında. ''ooooyy, nülüfer süüüppeer!!''

nülüfer süper; yerinde duramamak. kıpır kıpır olmanın hazin tablosu. hazin olduğu kadar da komik. trajikomik dediklerinden.

nülüfer süper; ''artık her şeyimle seninim'' demenin bir diğer yolu. ''ulan belediye gibi karı valla''

nülüfer süper; belki de mizahını övmektir kadın sandığı kişinin. ''nülüfer süpersin yaa ahahah'' o sırada süper'den sonrasını yazamayacak kadar saf, temiz, istekli, cevval olmanın yansımasıdır belki de klavyeye.

nülüfer süper; ''yapayalnızım'' demenin can acıtmayanıydı belki onun için. belki güldürmeye çalışıyordu nülüfer'ini.

nülüfer süper; kesinlikle zevkin doruklarında olduğunun somut örneğidir. öyle bir mutlu olmaktır ki süper hissetmektir kendini.

nülüfer süper; o nilüfer diyemeyişinin tutukluğudur. canım benim ya.

nülüfer süper; süperdi...

--spoiler--
nülüfer süper.
--spoiler--
ağır utanç verici bir olaydır. erkek,gay fark etmez, bayan ismi olsun yeter adama demek ki.
belediyenin nefes aldığını sanmış olabilir.
Nilufer'de erik gibiymis, kutur kutur.

tabi mudanya daha bir seksi.
Dayımın Ozelimi paylaşan gotleri gormemize vesile olmustur.

Senin dayına aynı şeyi yapsalar hoşuna gider mi?