izleyenlerin şaşkınlıktan baka kaldıkları damattır. katıldığım bir nikahta yaşanmış hadisedir. bayan nikah memuresi en son olarak önce geline elini uzattı sonra damada. damat el sıkmayınca nikah memuresi bayanın eli havada kaldı. bu kadar davetlinin gözü önünde. nikah memuresi bozulsa da hemen tebrik ediyorum dedi ve durumu kapattı.
Yobaz, şaşkın ya da hödük damat türlerinden biri olabilir.
nikah memuru/ sen nusret kızı halime.. bu dötü eşin olarak hastalıkta ve sağlıkta kabul ediyor musun?
damat/ höst nooluoruz lan?
nikah memuru/ şşt sus valla evlendirmem ömrü billah sap kalırsın..
gelin kızımız/ neyse, evet ediyorum..
nikah memuru/ peki sen it oğlu it, nusret kızı halime'yi hastalıkta ve sağlıkta karın olarak alıyor musun? olm iyi düşün valla ben bir dizel motor havası sezdim şahsen..
damat/ lann. ediyorum.. şu nikah bitsin de bir.. gerdeği senle yapacağız işallah..
nikah memuru/ o vakit ben de sizi karı- koca ilan ediyorum.. elini sıkayım kızım (el sıkışılır)
nikah memuru/ bugün elini veren yarın bilmem ki neresini verir? hohohhahaha.. neyse ampul kafa gel senin de elini sıkalım...
ne b.k yedim ulan ben diyerek durumu kavramaya çalışan amatör damadın hareketidir.
Muhafazakar eşcinseldir.Erkeklerden hoşlandığı için bir erkeğin elinin kendi eline değmesini haram diye düşünür.

Var böyle insanlar. * (!)