bugün

Onunla konuşuyorken sonra, gerçeği öğrenip utanabilirsiniz.
entryleri ile kız olduğunu belli etme çabasına girer.
(bkz: seviyorsan mesaj at bence)

belki de kız olduğu anlaşılmasın diye öyle bir nick almıştır.
(bkz: ben)*
hemen her mesajda abi, dayı gibi hitaplara maruz kalmamı sağlayan nick'tir.
amacı sadece yazmak ve okumak olan kadın yazardır. amma velakin abazalıkta sınır olmadığından yer yer zarf atan erkek yazarlar da mevcut. amk insan bi girilen entryleri okur benim nivkten nasıl hatun olduğum kanısına vardın o da ayrı bir olay.
Bir polis kadın.
(bkz: 0game)
abazan yazarlara karşı, amacı sadece burda okuyup, yazmak olan bayan yazarların en mantıklı hareketi. Kimsenin sağı solu belli olmuyor burada.
amacı sadece yazmak, okumak olan yazarlar-mış. nickinden kadın olduğu anlaşılanlar her gün çılgın partiler falan veriyor dimi zaten buralarda. nasıl bir geri zekalısınız çözemedim ki. bak güzel kardeşim abazanlar beni rahatsız ediyor bilmem ne diyorsan engelleme aparatını kullanırsın haa o da mı olmuyor sözlük yöneticilerine bildirirsin. olmadı gelir adamı nick altından ifşa edersin bunun bir sürü çözümü var, tabi amacın çözümse.

insanları kafanıza göre yargılamaktan vazgeçin önce. ''ay ben kadın nicki almadım çok edepli, ahlaklıyım alanlar erkek arıyorlar, ay ilgi istiyorlar ben hiç öyle şeyler yapmam tamammığğ'' kafasını bir bırak, yemezler. onca zamandır buradayım her türlü de yazdım hani şu abazanların atlayacağı türden şeyleri de. fakat ne oldu bilin bakalım? bir kaç hakaret eden dışında -ki onlara cevap yazmayınca tekrar etmiyorlar- kimseden rahatsız edici mesaj falan almadım. alanlar vardır yok demiyorum ama onun çözümünü de yukarıda belirttim. genelleyerek insanları aşağılayıp, kendi kafanıza göre etiketlemeyin. erkek yazarları pusuda bekliyorlar aha dişi bu deyince atlıyorlar falan diyerek de genellemeyin. hatun mu kalmadı lan dışarılarda? belki de sizin mesajlara yaklaşımınızda bir sorun vardır biraz da öz eleştiri yapın bir zahmet.
beni deli eden, ve her zaman sıkıntı olan yazarlardır. bir soru sorar ya da aranızda bir özel mesaj trafiği olur, dostum dersin ya da ne bilim hitap şekli bir kıza göre olmaz hem rezil olursun hem de ilerleme olmaz. çok rezil durumdur. aynı zamanda karşı taraf sizin onu kadın olduğunu bildiğiniz halde öyle hitap ettiğinizi sanır en kötüsü. oysa tam tersi erkek sanmışsınızdır. adam gibi nick seçin. ulan bak yine. kadın gibi nick seçin.
doğru olandır. yok bişey bişey renkli oje, hede hödö renkli ayakkabı gibi nicklere sahip kızsanız abazaların gazabına uğrarsınız. hem burası sözlük evlenme sitesi değil, cinsiyet bir şey ifade etmiyor.
Benim kendi ismim nickim ona ragmen anlasilmiyo hala harun abiyim ben daha nediyim.
bu başlığın altında kendini ifşa etmeyecektir.
(bkz: kukla)
Okuyunca dis mihraklarin yetistirdigi ajan intibasi birakiyor. Sozlukte ise memeci bir zat gorunumunde. Esasen de durup epey farkli, kukla cok alimli bir bayandir.