bugün

uzun zamandan beri nick altına entri girilmemesi sebebiyle oluşan hadisedir. kişiyi üzüntüye boğar. her nick altınızı açışınızda aylar önce girilen entri "yoğ gardeşim başka entri falan!" dermişçesine bön bön bakar.

sözlükte yazarlar bilgisayarın karşısına dizilmiş oturuyorlar, karşınızda nick altına yazılan yazarlar, sayfalarında bakınızlar, şakalar birbirlerini şukuluyorlar, şakalaşıyorlar! öteki yazar aklından geçiriyor; benim de dolu dolu bir nick altım olsa, benim de sözlükte bir karizmam olsa, arkadaşlar bana niye yazmıyorsunuz diyor, biz de niye nick altı yok diyor!

the powered by siklenmeyen yazarlar birliği
yazarın boynunu büken durum.
kuş uçmaz kervan geçmez nicklerin ortak problemi, kanayan yarası.

fakat pek yakında birliğimiz üyesi saygıdeğer yazarları bu dertten kurtaracağız.

sikyabir:siklenmeyen yazarlar birliği
daha beteri var:

nick altının sit alanı ilan edilmesi.
yazarı "acaba yazdıklarımı mı görmüyolar lan, neden fark etmiyorlar beni" diye düşündüren durum. *
insanı yeyip bitirebilir. ama kişinin sözlüğe az girmesiyle alakalıdır.
edit: yiyip miydi lan acaba? neyse s.ktir et.
Yazarlar bize bahmiyi söz öbeğinin cuk oturduğu durum.
nick altında bir yaz temizliği yapılmasını gerektiren durum.
yazar burda yol göstererek tecrübesini konuşturmuştur.
popülerlik kaygısı yaşayaman bir yazarın nickinin bulunduğu başlığın durumudur.
kanayan bir yaradır.

şu hayatta ne yaptım sorusunun cevabı bazen nickaltında gizlidir.
belki de buralarda eskiyizdir, hı? hiç böyle düşünmemiştin de mi.
örümcek ağlarından şikayetçi bir çok yazarın var olduğunu gözler önüne seren serzeniş.
daha beteri var:

örümcek adamın nick altını mesken tutması.
bi el atın da temizleyelim şurayı.
(bkz: nickaltı dilenmek)
sanki sözlükte hayalet gibi yazıyormuşum hissi uyandırıyor bu durum.
örümcek kafalıların bağlamasından iyidir.
uzun süre enrty girmeyen, kimseye karışmayan ya da aşırı uç entryleri olmayan yazarların başına gelen durum.
siklenmeyen yazarlar birliği'nin kapıları size herdaim açıktır gençler.
sözlük sana hoş sohbet der, hatta bir kaç kişiyle mesajlaşırsın ama yalnızsındır işte, bu her sözlükte böyledir hiç değişmez zamanla alışırsın.
boş yazılar olacağına varsın örümcek ağı bağlasın, en azından o örümceğin ağlarında emek vardır.
nick altımın belediye tarafından istimlak edildiğini öğrenince çok ta üzülmediğim durumdur.
(bkz: yaz bana)
hiç olmamasından daha iyi olan durumdur.