özgüveni firma ismi sanan yazarlardır. son dönemde de bu çıktı amk. mesela beğenmiyosun yazdıklarını ve nick altına yazıyosun "bıdı bıdı yazar". hooop ışık yanıyo. "xxxxxxxx bunu niye yazdın?". ulan bi kendi nick altıma bakıyorum gelen sövüp gidiyo. millet terapi olmaya geliyo resmen. ama birine de demedim ki "aga bu nedir?". neyse bugün 3 kişi ile yaşadık bu olayları yani daha da yazmıyorum amk nick altınıza.
özel mesaj atmakla kalmayıp, hemen senin geçmişteki entrylerine şöyle bir göz atarak hatalı bulduklarına inandıkları bir entryn üzerinden senin nick altına yazarlar.
intikam soğuk yenen bir yemektir oysa ki.
(bkz: bir nick altı girene özel mesaj hediye)
Bana denk gelmemiş olan hadise.
iyi bir şey yazılmışsa teşekkür etmek istiyordur, kötü bir şey yazılmışsa da bu yanlış anlaşılmayı * düzeltmek istiyordur.

Yani bu eylem doğaldır, normaldir.

Edit: Mesaj falan atmadan direkt nick altına da saldırabilir pekala. Huy mudur? Huydur. Demedi demeyin. *
zirveden dönen yazar yavşaklığının ulaştığı son noktalardan biridir.

-ay şöyle eğlendik böyle içtik, göte parmak yazar yani o derece. kankam olur xD
+aynen kanka
-msn versene
sözlükte bulunan yazarların çoğunu sanırım bu katagoriye sokabiliriz. çünkü başkası hakkında bir şey yazmış bir sözlük yazarının o kişiyle ilgili bir şey düşünüyor olması gerekmektedir. ve buda karşı tarafı konuşmaya teşvik eder. gayet normal gibi.
sevmiyoum zaten milletle dialoga girmeyi ,tek tuk gelen mesajlara da ayip olmasin diye zoraki bir seyler ya karalarim yada yazmam oyle durur.

bunun birde herhangi bir basliga yazdigin entry hakkinda mesaj yazan vardir ki off anam off, ya kardas sen baska turlu dusunuyorsan , isin aslinin o sekilde olmadigina eminsen git ilgili basliga yaz, neden beni birebir dialogla ikna etmeye calisiyorsun.

ne mesaj atani severim nede mesaj atarim ,