bugün

rapten gari.

- ceza & sagopa.
Özledim açıp dinleyeyim yav.
türkçe rap'in milli marşıdır. şu zamanda bile, rap sevmeyen insanların dahi bildiği, saygı duyduğu ve hala dinlediği şarkıdır.

https://www.youtube.com/w...amp;ab_channel=Ceza-Topic
Türkçe rapin istiklal marşı olan müthiş parça . Daha iyisi henüz yapılmadı .
Türkçe rap tarihinin en başarısız parçasıdır.
Türk rap tarihinin en iyisi şarkısıdır net.
türkçe rap'in istiklal marşı.
sonu bellidir. rapten gari yazılmadıysa ben yazmak isterim.
(bkz: tc abartı tespit timi) tebrikler.
(bkz: Tc abartı timi)
Rapten gayri, senden gayri, bla bla neysem ceza ve sagopa iş birliğinde geçen rap sözü başlangıcı. Ay ne yazdın be nazoo.
popiler olduktan sonra khontkar dinleyicisinin bile dinlediği ceza ft. sagopa'nın efsane parçası.

rap'in marşı diyorlar bence de öyle.
bilmem kaç bin yılda bir geçen kuyruklu yıldız gibi bir şarkı. nadir, temiz, soğuk.

https://www.youtube.com/watch?v=4AWJBMawRZk
şarkı aslında çok öyle aman aman güzel değil parça parça bakılınca ama bütün olarak dinlenince nedense güzel geliyor.
...Recepten gayri.
Neden yine cikti bu sarki ortaya zaten eski bir sarkiydi cok sacma.
Çölde kazanılan zaferler, hepsi kanla yazılırdı.
Sınırda kalmışlardanız biz, hep sınıfta kalmışlardan çok uzaktayız
Sıkıntı çekmişlere yakın bir yerde..

Ceza'nın söylediği kısmı ben ezbere biliyordum arkadaşım da sagopa'nın söylediği kısmı. Okulda tahtaya çıkar söylerdik. * Hala unutmamışım vietnam flashback geçirdim sanki gece gece o günler aklıma geldi.
7. sınıfa giderken Türkçe hocamız "Neyim var ki?" diye düşünmeyelim diye iç organlarımızın ederini tahtaya yazıp toplamıştı, o geldi aklıma.
ruhum yıpranmadıkça kalemim hareket etmemekte.
Son zamanlarda gene popüler olan efsane düet. Evet.
türk rapın zirvesidir neyim var ki den sonra türk rap düşüşe geçmiştir çünkü çıtayı o kadar yukarı çıkarmıştırki bu rap diğerleri artık rap gibi gelmemeye başladı ve belkide bu çıtayı geçebilecek tek bir rapçi olabilir ezhel şaka lan şaka ceza ve sagopa barışsın 2. yi çeksinler de biraz rap görelim.
Siz hanım evladıysanız biz napalım.
Erkek misin kadın mısın belli değil.
Bunları ben erkek halimle zor yapıyordum amk.
Çocukluğumu gözlerimin önüne getiren şarkı. Ortaokul anılarım, ilk aşkım, ilk sigara içişim.... hahahah okuldan kaçıp internet kafede son ses sago dinlemeyi özledim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar