bugün

millet almis basini, bir nesildir tutturup gitmis. ne lan nu nesil kavrami? hele 2. nesil bir hanzo'nun 7. nesiller aleyhine actigi basliklar. daha evvel 6. nesillere de yapiyordu bunu. nesle degil yazilana bak. buranin meshur troll'unun eksi'de tutunamamasini irdele.
sokturmayin neslinize!
(bkz: evet efendim)
(bkz: herkes geçiyor bu yoldan)
(bkz: ben 6 yasindan beri yedinci nesilim lan)
(bkz: bi siktirin)
(bkz: beyler burayı böyle komple gammazlıyorum)
muhtemelen son nesil yazarın isyanı ve yakarışıdır.
(bkz: hiyerarşi)
(bkz: yeni nesil yazarlar rahatsız)
7. nesil yazar olmak 7. nesil çaylak olmaktan iyidir.
(bkz: buna da şükür)
(bkz: sen askerde çok dayak yersin ha)
anladık bazılarınız önceden bazılarınız sonradan geldi ama şimdi geldiğiniz gibi s*ktirin gidin burdan. s*kecem lan şimdi nesilinizi. kaldırın şu yazıyı şurdan ''.... nesil yazar'' n'apak *mına koyum n'apak silin şunu adamın asabını bozmayın. *
gereksiz tartışmalara yol açtığından kaldırılması gereklidir.

erken üyeliğin getirmiş olduğu üstünlük kompleksinden doğan aşağılık kompleks vakasıdır.
nesil kalkarsa kuşak terimi devreye girer ve kuşak çatışması meydana gelir. sonrasında bu insanlar alışık olduğundan direk bölünmeye gidilir ve 1980 yılına ait sağ-sol olayı patlak verir. bu kaçınılmaz olur diyeyim ben. o yüzden oturun oturduğunuz yere.

not: koyun olun demiyorum hea. oturun deyince direk "me"lemeye başlıyorsunuz. öyle değil. lafını söyleyin ama "hadi bölünelim" demeyin. bu ülkeyi bölünelim diyen insanlar bu hale getirdi. bir ara kardeşlik türküsü söyleyenler yeri geldi kalleşlik türküsü söyler oldu. yapmayın böyle.