bugün

tecavüzcü Coşkun *
ben hayatımda acı hayat dizisindeki o kenanın sevdiği kızla flört eden herifi dövmek istediğim kadar kimseyi dövmek istemedim diyebilirim. karakteri değil hee, herifin kendini.ulan bir insan hiç mi oynayamaz yaa. 65735 bölüm oynuyosunuz, odunu koysan daha iyi rol keserdi be belli bir süre yontulduktan sonra. karakteri de ayrı bi gıcıktı ya orası da başka bi sorun tabi.
(bkz: polat alemdar)
(bkz: en gicik ve itici cizgi film tiplemeleri)
bizim evin halleri - şeyda
heroes- sylar.
atlı karınca' da cirilo'yu sürekli hor gören, zengin züppe çocuk.
polat alemdar, aynalı tahir, yusuf miroğlu.
(bkz: binbir gece) dizisindeki ali kemal. *
herkes kendisine göre sinirini bozan bir karakterden hıncını çıkartmak istediyini anlatan bir başlık.
yaprak dökümündeki gelin ferhunde..
havuç ve çok bilmiş ablası.

(bkz: çocuklar duymasın)
fedai dizisindeki karakterlerin alayı

(bkz: taksimde sallandırcaksın bi tanesini bak bi daha böyle dizi çekiyolar mı?)
avrupa yakası - izzet * *
genco-pınar
bir insan bu kadar buldumcuk olur ya.ne yapsa çocuğu haklı görüyo, hatalarını affetmeyi bırak kendini hatalı gösterip çocuktan özür diliyor. ya ayıptır canm. nerede kaldı kadınlık gururu.
(bkz: yaprak dökümünde ki kızıl hatun)
sinirden adını hatırlıyamadım.
kurtlar vadisi- hakan.
yasemin salağı var ya hatırla sevgili'deki gözlerini belerte belerte bakan, kazık kadar kızı olmuş bit kadar aklı olamamış, ahmet'i gördüğü yerde gözleri dolup yanakları elma gibi olan. duvara çarp gitsin.
hatırla sevgili' deki ışık karakteri.
(bkz: zilyoner)
(bkz: atilla taş)
(bkz: KURTLAR VADiSi PUSU)
(bkz: MURO)
iste yine halkimizin gercek hayatla dizi'yi birbirinden ayiramadigina dair bir kanit pinar altug'u yılın annesi secen zihniyetin bir urunu olarak dovulesi dizi karakterleri.. haa var midir boyle karakterler vardir evet verseniz lost'taki john locke'u elime hayali karakter falan demem yaradana siginip agzini burnunu kirarim..**
havuc'tur direk.
kadın-erkek büyük küçük ayırmadan hepsi.
RTE-GÜL-Arınç 7 sezon oldu ama yanlış mıyım.