bugün

Bir beyanattır.

Evet arada bir akılkıca şeyler yazıyorum demiştim. Ben genelde sosyolojik şeylerle ilgilenirim.

Neyse

Evet sevgili dostlarım neden yalnızız bizler. Neden yeraltındayız hiç sorguluyor musunuz?

Şimdi burası türkiye arkadaş

Yabancı ülkedeki yalnızlıkla bizimkisi farklı biz baya yalnızız onu diyeyim.

Türkiye de kadınlar idealist değildir hemen hemen hepsi bir çıkar yolu olarak bakarlar erkeğe bakma sen o feminizm yükselişini kafayı çekenleri bile mutlaka bir müteahhit sikiyordur.

Bu topraklarda kadınların ilişki tipi kendinden hoşlanandan hoşlanmasıdır. Bu durumda da idealist olmadıkları gün gibi ortadadır ben sapyoseksüelim diyen kadının okuma yazması olmayan dingil bir emlakçıyla dost hayatı yaşadığını bilirim ben. Kimsenin götü ben Abbas ı seviyorum abbas fakir olsun lan ben seviyorum bu adamı demeye yetmez. dese bile mutlaka dış etken aile vs. Buna engel olur işlerin gidişatını değiştirir. Şimdi durum böyle olunca da parası olanlar piyasada olanlar istediklerini parselliyor bizler de evimizde oturup aptallar gibi kitap okuyup yaşamak üzerine aforizmalar kasıyoruz. Oysa teoriyle pratik birbirine düşmandır. idealist olabilirsek o zaman kartlar yeniden dağıtılır.