bugün

(bkz: fazla düşünme sorunu olan insanların ortak yanları)
zira uyumak için bir sebep yok albayım.
uykum kaçtı sözlük.
Çünkü uyudum ve uyandım. Şimdi geri uyuyamıyorum.
uyumak zaman kaybı gibi geldiği içindir. evet.
Umutsuzca onu bekliyorum.
Sabah 8'de kartal'dan şişli'ye gideceğim. Uyursam mümkünatı yok kalkamam.
yeni hevesler, yeni umutlar, yeni kıpırtılar. ayaklarda hafif üşüme, avuç içlerinde terleme. kafa da milyon tane sahne...
Dış hatlarda bekliyorum. 2.5 saat sonra uçağım var sonrasında 4 saat yol. Geceden ve dünden uykusuzluk. Dayanamıyorum.
Tarlada domates yüklemeye geldim sivrisinek ordusu ve kekoların her zamanki kavgaları uyutmuyor. Sikicem tarlasını uzun yol işi olsa da hiç kimseyi görmeden gitsem gelsem.
farkettim ki ben bu ülke insanından ve kibrinden cehaletinden ahlaksızlığından insaniyetsizliğinden ukalalığından ama bunları destekleyecek kadar varlık sahibi olmadıkları akıllarından nefret eder olmuşum.
Bence uyumayın en güzeli tatilden gidiyor.
cevap vermekte zorluk çektiğim sorudur.
Hâlâ çevirimiçi bro kane .
gündüz çalışırken kafam güzel olsun diye. ne güzel hiçbir şey anlamıyorum, öyle mal gibi günü bitirip geliyorum.
Bir saate uyurum gibi. Bir arkadaşımla muhabbet ediyorum.
sigaram bitsin yatıcam döngüsüne girdim. bittikçe yenisini yakıyorum.
ben dusunuyirum.

halifemiz neden ingiltereye bakan gonderip miting yaptirmiyor

yoksa biz alamancilaran daha mi az onemliyiz

bari londra ya osmanli ocagi acsalar

insan merak ediyor yane.
ben o pencerede subliminal haç işaretinden başka bir şey görmüyorum, yakabilirsiniz.
Biri şu makaleleri benim yerime okuyup yarın bana anlatabilir mi?
Uykumuz yok napalım?
Uyanamadığımız için uyuyamıyoruz.
nöbetteyim.
Bazen insanlara haddinden fazla değer verdiğini görürsün bunu düşünmekten uyuyamazsın..

Ama salaklık bende ki o insan yine gelse aynı değeri yine veririm yine üzülen taraf ben olurum. bana da yazıklar olsun..
fiziki yorgunluğumun, ruh yorgunluğumu bir türlü egale edememesinden dolayı.
gece kitap okumak daha keyifli.