bugün

tanım:erkeklere yöneltilen,neden sübyancı olduklarını anlamaya yönelik sorudur.(tanım yaptım tutmayın beni)

efendim,sosyoloji ödevi almışız başımıza bir dert.sosyoloji hocası da kıl bir herif.beni bırakmaya yönelik girişimleri var.ödevde sosyal yaralara yönelik bir ödev.battı balık yan gider dedim gider ayak hocaya laf sokma amaçlı 'neden sübyancısınız' başlıklı bir ödev hazırlamaya karar verdim.hocamızın eşi kendisinden 20 yaş küçüktü ve adam bana çektirdiğinden mütevellit gider ayak böyle bir ödev hazırlamaya karar verdim.neyse internet kafeler olsun kahvehaneler olsun liselerin çıkışına istiflenmiş av yakalamaya çalışan apaçi tipler olsun hepsine sordum.ancak en ilginç cevapta kahvehanede tanıştığım bir ağabeyden gelmiştir.

-bak şimdi bacım şöyle açıklayayım,bu arada dünya ahiret bacımsın,misal benim bir tane karım var fosilin teki.mesela artık bakamıyorum ama lise olsun üniversite olsun bakarız yani her türlü.kaporta cila her şey yeni anlıyor musun bacım?
-(arkadaşım) jedi,kaç kaç kaç kaç.

neyse efendim ödevi öyle böyle tamamladık.teslim ettik.hoca sen bana ne ima ediyorsun dedi bende yarası olan gocunur dedim sonuçta yine kaldım o dersten.