bugün

sanırım beceremiyorum. tek neden bu. ironi olmaması iyi mi kötü mü bilmiyorum.
Yalnız geldim bu dünyaya yalnız gidicem.
görsel
Bu yüzden.
Olmasi gerekiyordu demi.
neden nasıl oluyor bilmiyorum ama zaman zaman seviliyorum o tamam sorun şurada olabilir belki de ben sevmeyi unuttum.
Olmayınca olmuyor olduğu için.
sana ne amk.
çünkü eğer sorun yüzünüzse sorunlarla yüzleşemezsiniz.
bir kere daha yanılmaya ne gücüm ne de yaşam enerjim yok.

doğru insanı bulmalıyım. doğru insan için de doğru insan olmalıyım.

sonrada onu ölene kadar sevmeliyim.

fazlasıyla romantizm akımının esiri oldu fakat ütopyalar güzeldir.
1 kızın benimle sevgilim olması için kızda birşeylerin beni çekmesi gerekiyor. normal kızlarlada denedim lakin zevk vermiyo. sürüyle kız varken etrafımda hiçbiriyle ilgilenmiyorum cidden beni çekmiyolar. yoksa kız kandrımakdanda aciz değiliz. artık şansıma kalmış bişey.
Karşı tarafın benden etkilenmiş olması gerekiyor gibi saçma sapan gereksinimleri var. Hep aynı bahaneler.
Yok "Ben etkilenmedim." yok "Sen de kimsin ve evime nasıl girdin ?" falan boş boş mazeretler hep.
Birçoğunuz sevmeyi bilmediği için sevgilisi yok. Ben mi? iki tane var. Dünyanın en mükemmel eşine ve evladına sahibim.
bilmiyorum.
olmasına neden gerek var onu da bilmiyorum.
Biraz maymun iştahlıyım. Gözüm sürekli dışarda. Güzel kadına dayanamıyorum. Sanırım beni teneşir paklayacak .
bilmem sevgilime sorsanıza.
çok güzelim, karşıma çıkmaya cesaret edemiyorlar.s
Henüz çıkma teklif etmediler, bekliyorum kısmetimi. ilk teklif eden kız kapar beni.
Ele avuca sığacak bir xx krozomu bulamadim .
Harbi neden sevgilim yok? Diye biran kendime sordugum baslik. Cunku ben bir ev kedisiyim.
Neden bulup, sebep bulamamaktan.
çünkü uğraşmak istemiyorum amk. robot değilki bu canın isteyince sev, sonra bir kenara bırak dursun. karşında bir insan var. senden beklentileri var. sen de o beklentileri yerine getirmek zorundasın. getirmezsen biter. bitecek bir şeye başlamak ne kadar doğru bilemedim.
Tartaklıyorum çünkü.
istediğim bir kişi oldu o da olmadı onun haricinde senelerdir hiç bir insana 2 3 günden fazla katlanamaz oldum. Nedenini ve ne yapacağımı hiç bilmiyorum.
20 yasındayim ve ortalama üstü yakisikliligim var.

Ama nedenini bende bilmiyorum.

Daha dün yine reddedildim amk.
Çekilecek dert değilim gibi bir his var içimde.

Önemli bir soru.