bugün

Öncelikle yaş 21 ve Elde var 0
Şuana kadar ilkokul , lise , üni de kızlarla tanıştım muhabbet ettim , ve sonunda açıldım
Sonuç hüsran
Ulan biri de aşkıma sevgime karşılık verseydi de mutlu olsaydım.
Ya hep bir bahane buldular veya geçiştirdiler
Sevdiğim var , unutamadığım biri var , sevgilim var ama yalan sadece uzak tutmak için , veya SENi ARKADAŞ OLARAK GORUYORUM daha neler neler?
Ya bir kere sevdiğim kız tarafından sevilmedim elini tutamadım , saçlarının kokusunu çekemedim sarilamadim
Millet mutlu benim yaşımda bir çoğu sevgilileri ile mutlu bu zamana kadar MASTER yapmışlar skora bağlamışlar. inancım azalıyor artık aşka ve başka şeylere.
Ümitsizlik başlıyor , aslında neşeli konuskan her konuda konuşabilen fikri olan biriyim ama gel gör ki YALNiZiM 21 YiLDiR
Bu hale gelmeme sebeb olan hayatıma giren KIZLARA TEŞEKKÜRLER
Birinin hayatı nasıl mahvedilir Porjesi BAŞARiLi oldu.
(bkz: entry nick uyumu)
işte bunlar hep "yakınlığa karşı yalıtılmışlık".
Belki de bir süre aramaktan vazgeçmelisin, o seni bulabilir. Aradığına odaklandıkça önündekileride göremeyebilirsin. illa bir kadının sevmesi gerekmiyor ki. Bir hayvanda sevebilir seni, yada bir çocuk.. En başta kendimiz sevmeliyiz kendimizi. Ne dersin?
müslüman bir genç olduğunu varsayarsak. diger türlü burda bırak. hic okuma daha iyi.

kardeşim helalin değilse helakin olabilir. belkide allah c.c. seni bu haramdan bu şekilde uzak tuttu. bak yaşın gelmiş okulunu bitir bi iş bul. helal süt emmiş bi kizla kur yuvanı. bu tür yollar hem kirletir hem yorar ruhunu. skor nedir ya? bir insan, bir anne adayı senin skor diye bahsettiğin kızlar. birinin kızı birinin kardeşi ve birinin gelecekteki eşi. sen toplumu bu ahlaksızlıkları normal göstererek dinamitleyen çapulculardan olma. dini öğren. insan en şerefli varlık. boyle diger canlilar gibi bi kafa insanin serefine yakışmıyor. Allah c.c. yolunu acik etsin.
Belkide hayat seni onlardan korumuştur. bi de böyle düşün. ben böyle yapıyorum daha az üzüyor.
deliriyorum ya. şu tip soruları görünce deliriyorum.

karşıma alıp iki tokat çekesim, kendine gel çocuğum diye bağırasım geliyor.

kabul etmiyorum. bu soru, dünya üzerindeki birçok insana yakışmıyor. pedofili, katil, cani, yavşak tipler hariç kimseye yakışmıyor.

abi olmaz. bu soruyu soruyorsan sıkıntı çok büyük. doğru soru değil ki.

doğru soru; ben, kendimi neden sevmiyorum?

ya sev kendini kardeşim. senden başka yok ki. hak mı yiyorsun, yavşak yavşak milletin ayağını mı kaydırıyorsun? gös göre göre kötülük mü yapıyorsun?

büyük ihtimalle hayır. o zaman önce sen bir kendini sev ya. bir kere olsun gelmedi aklıma bu soru. tamam benimki biraz fazla, kibirden. ama doğru değil ya. gencecik, pırıl pırıl insanlarsınız. daha çok yolun başındasınız. neler göreceksiniz daha.

sevmezsen sevme amına koyim!

şunu de ya. giden 3 kişinin arkasından şunu söyle bak nasıl değişiyor dünyan.

hayat gerçekten çok kısa. başkaları beni sevmiyor diye üzülmek için çok çok kısa. sevmezsen amına koyim! deneyin bunu. işe yaramazsa kutay burada.
Biri de denemis aga yas 21 daha ne sevgi görecen yolun basindasin otur vize finaline odaklan.
https://vocaroo.com/i/s18pavyfAXU1
18 kızdan reddedilmiş biri olarak, her reddedildiğin kız doğru kişiye ulaşmanı sağlayan bir yoldur. Pes etme etrafına iyi bak sadece.
bu başlık sevdim sevilmedim deyip, seveni sevemedim bile diyememenin tezahürüdür bir anlamda. her şey bir yana, şaka bir yana daha 21 yaşında hayatın baharında olup, bu denli umutsuzluğa, bir anlamda umutsuzluğun ebedi dostu olan ben bile kapılmamıştım 21 yaşımda. neden hiç sevilmedim deyip, kendinizde çok sevilecek yan bulup, buna isyan etmeniz çok normaldir aslında. hatta kendinizi değiştirmemek bile isteyebilirsiniz. keza doğru da. bir insanın seveni olacağı kadar, sevmeyeni de olabilir. herkes sizi sevmek zorunda da değildir. ama anlayabiliyorum. ben sevilmeyecek ne yaptım deyip, ve sevilmeyecek pek yan bulamayınca daha çok üzülebiliyor insan. ama bunu da seneler ilerledikçe kafasında daha sağlıklı düşünüp, olabilir normal diyebiliyor. ve diyecektir emin olun. sevilmek için çabalamak yerine, çabaladığınız için sevinin ve sevin. hiç olmadı, gidin ailenize, annenize, babanıza sarılın. aile sevgisinin sıcaklığını, samimiyetini, hiçbir tutkulu aşk tutamayabiliyor.
Bir de şöyle düşün kardeşim az zararla dönmüşsün yol yakınken. Ne gereği vardı hem şimdi? Sevdin, tuttun ellerini, kokladın saçlarını içine çektin, tuttun kolundan sahiplendin, dizlerine yatırdın, sevdin bebek gibi şımarttın. Sonra bir kazık yedin en ummadığın yerden. Kalbini paramparça ettiler. Ee ne anlamı kalırdı? Bırak az zararla kurtulmuşsun.

Ali lidarın alengirli şiiri geldi aklıma. Uzunca bir şeydi:

"Ben seni severim sevmesine de düzenim bozulur diye korkuyorum
Durduk yere başımıza saçma sapan bir aşk çıkar
Sinemaya gitmeye ele ele tutuşmaya falan kalkarız
işin yoksa çiçek al,saç tara, parfüm sık.
Küsmesi,barışması,ayılması,bayılması
Hatta eninde sonunda kaçınılmaz ayrılması... "

Edit:bir de sevildin belki. illa sevilmişsindir az çok ama onun sevgisi o kadardır. Onun sevmeleri sığdır belki.
tipsizim.
sevildiğimi biliyorum.
Çünkü sevmesini bilemedin diyerek arttırıyorum.
Zamanı gelmemiştir. Zamanı gelince en güzel şekilde sevileceksin.
hiç sevilmemek değildir o. hiç sevilmesen duramazdın. ya sevdiğin kişi tarafından sevilmemişsindir ya da götün teki olduğundan sevenin azdır. ama sevenin vardır illa ki.