bugün

yalan dünyadaki vasfiye teyze repliğinin sözlüğün güzide yazarlarına uyarlanmasıdır.

amaç kalp kırmak değil yüzlerde bir gülümseme oluşturmaktır.

şahsen yazmadan önce (bazen sonra) yazıya konu ettiğim arkadaşlardan özel mesaj ile izin alıyorum. (ki kimse yanlış anlamasın)

(bkz: ne çektin be bir polis kadin/#19523300) ile başladık. soğolsun olgunlukla karşıladı. devamı gelecek.
ergencedir.
sözlük yazarlarının çektiği acıları anlatmaya çalışan deyimdir. çok çettik be sözlük çilemiz ne zaman dolacak.
ne çektin be herasmus.

seni ağlatan erkekler yüzünden ne çektin be çocuğum. (#19496005)

seni ağlatanların çüklerini kesecen diye elinde bıçak dolandın durdun be yavrum. Sen de bi yerde haklısın tabi.
Ne çük koleksiyonu yaptın, ne çektin bee!

Elemini, kederini benlen teselli bulacan, napacan.

bana bak. milletin ağzına sıçacan diye (#19496455) ne çektin be herasmus.

uniseks ismin yüzünden ne çektin be herasmus (#19507311). Sen de bi yerde haklısın tabi.
ismini google da arattığında bir tek sen çıktın da pek bi yalnız hissettin kendini evladım.

ne çektin be herasmus.

Not: Sayın gammaz / mod atıf var ama yazardan izin alındı. silip de espriyi bok etmezsen sevinirim.
ne çektin be gammaz / mod. dur birazdan size de yazayım.
ne çektin be the barz.

akp ye muhalif olacaksın diye ne çektin be çocuğum.

entry lerine kanıt bulacaksın diye günlerce gazeteleri araştırdın. ne kastın be yavrum. sen de bi yerde haklısın tabi. gençleri aydınlatacaksın diye ne yıprandın be çocuğum.

elemini, kederini benlen teselli bulacan, napacan.

bana bak. akp nin gündem değiştirme politikalarını açığa çıkaracaksın diye ne kadar yazdın be evladım.

sayfalarca kurgu hikaye yazdın da yazmaktan parmakların nasır tuttu.

ne çektin be the barz.