bugün

Evet atamiz. Ata dedigin insanlar hata yapamaz mi? Bunlar ne ilahi bir kuvvet mi? Gecmise ilahi bir hava vermeyi kesin. Bir memleketin bugunu neyse dunu de odur. Herkesin iyi kotu ozelligi olur.
birileri "onlar da hata yapamaz mı?" demiş. anlamadığım bu adamlar islam halifesi değil mi? esrarla işi ne?
rakı içenden oluyosa her türlü kabul. çıldırın kemocanlar.
Benim atalarım özellikle onlar.
E tabi atan atani iyi kötü diye ayiramassin tarih siyah yada beyaz değildir hiç olmamistir.
(bkz: atalarımızın keş çıkması)

padişahlarımızın kafa adamlar olduğunu gösterir daha ne istiyorsunuz. ben taktir ettim şahsen.
padisahlarin bazilarinin gay oldugunu anlatamiyoruz daha.. yavsaklar sanki kendileri vermisler padisaha...
TUHAF BiR ALGI KAYMASI VAR . BABANIZ BAKLAVACI OLDUĞUNDA, HIRSIZ OLDUĞUNDA , ŞiRKET KURDUĞUNDA , HADIM OLDUĞUNDA BABA SEVGiNiNiZDE BiR DEĞiŞiKLiK Mi OLUYORKi , PADiŞAH KENDiNi BAĞLAYAN iŞLER ÇEViRDiĞiNDE AY BU BENiM ATAMMI YOK YAAA HAVASINDA GEZiYORSUNUZ. KRALiÇE ELiZABETHDEN DUYDUNUZMU HiÇ AY BENiM SÜLALEMDE ŞU MU VARDI. BU ÇOK UYURDU, BU ÇOK SEViŞiRDi, YOK YOK BU ÇOK DEDiKODUCUYDU DiYE YOK BU BENiM SOYUM DEĞiL DEDiĞiNi.
Bizim atalarımız zaten hatalarından yücelenlerdir kusursuzluğuyla zorla dayatılanlar değil. Diyemicem zira o güzel adamı yobaz camelistlerin tekeline bırakamayız.
şarap eşliğinde 'ot'
alemlerinin olmazsa olmazı.

bide 'oğlan' olursa zabahlar olmasıın.
seni uyutmuşlar, az tarihini oku da öğren.
Tabii; şarap, afyon, esrar...
kardeş insanların ne içtiğini, kendilerine ne zarar verdikleri kimseyi ilgilendirmez. memleket için yaptıkları önemlidir bizler için. yaptığının doğru olduğunu savunmuyorum. sadece içen kendisine zarar vermiştir.