bugün

"Ne zarlar gördüm dışında insan yoktu" diye devam eder.
ne zarılar tanıdım dışında laik kız yoktu.
''ne sarıklılar gördüm içinde beyin, ne kara çarşaflılar gördüm içinde zar yoktu.'' dan daha az inandırıcı aforizma bozuntusudur.
''ne zarlar tanıdım attığında düşeş gelmeyen.'' diye devam eden bir tavla oyunu sözüzüdür.
ne dindarlar ne yobazlar tanıdık kalplerinde imanı yok .
ne patlıcanlar gördüm dışında türbanlılar vardı ; ne türbanlılar gördüm içinde salatalık vardı.

o halde salatalık mı patlıcandan patlıcan mı salatalıktan çıkar?

hangisi hangisinden çıkar bilemeyiz ama bizim bekaretini kotuyan türbanlıya girdikleri kesin.

o turbanlının da bu başlıktaki gibi dusunen veledi zinayı dogurdugu kesin.
ne cevizler gördüm etrafında zar vardı şeklinde devam ettirilebilir.
"Ne şerefsizler gördüm her önüne gelenle yatıp bakire isteyen, ne orospular gördüm bakireyim diye gezen"
ne tavlalar gördüm bir zarı eksik. sonra oyun yarım kalıyor. ulan bir zarı aldın ne yapacaksın. hadi düşürdün eğilip alsana göt. göt demişken kim kardaşyan vardı ne oldu ya ona.
laikin muhafazakarı, muhafazakarın laiki kaşarlıkla suçladığı bir diğer zekasız sözdür.

he yavrum he yeyin birbirinizi kim daha kaşar görelim.
Bahsedilen zar kulak zarı olabilir laik diye tabir edilen hanımefendi kaza geçirip kulak zarını patlatmış olabilir.
Ne gazozlar gördüm, kapağı açılmadan son kullanma tarihi geçti, çöpe atıldı gitti.
Bak işte bir felaket varsa açılmadan iade. Zarlı toprağa gitmek var. Şimdi de zarı olanlar düşünsün.

Bu arada ben anlamadım. Milliyetçi kız milletine vermiş ne güzel işte.
Dinle, yatak işlerini birbirinden ayırmış. Muhafazakar denen şey o başka birşeydi. Yoksa değil miydi.
(bkz: kpssye günler kala fazla çalışmaktan hata veren beyin.)
(bkz: boş işler bakanlığı) * *
izmirli kizlara atfedilmesi yüksek mümkünat söz.
zaninin yaptığı zinayı itiraf etmesidir ve hatta reklamını yapıp, günahına günah eklemesidir.

bir yandan zina yapar, diğer yandan pek bir dindar geçinir....

hoş, bu tür başlıklar açanlar zani değil, abazanın önde gidenidir ama neyse...

(bkz: yobazlar ve zeka)