bugün

evlerden ırak olması gereken kadındır. ne istediğini bilmez, kıvrandırır, sinir krizlerini sokturur. sonrada hiçbir şey olmamış gibi gelip yılışır.
tehlikelidir.
öz güveni sarsılmış kadındır.
(bkz: Kadınlar ne ister) sonsuzluğa açılan bir sorudur bilinmez.
bence şimdi o da herkes gibi...
--spoiler--
-bana su getirir misin?
-vazgeçtim.
-sen su iç.
-bana da getir.
-ay bu ara su görmeye dayanamıyorum.

+?!'^+%&/
--spoiler--
*
klasik kadındır.
bir erkek için ızdırap kaynağıdır.
erkeklerin rüyalarını süslemeyen kadındır. erkekler ne istediğini bilen, kararlı kadınlardan hoşlanır tabi bu lafta nerede sonumuzun ne olacağını bilemiyorum. Seni sevip sevmediğimi bilemiyorum vs diye bir kadın varsa orada köpek gibi aşık olan bir adam vardır.
kararsızlık timsali otu boku her gördüğünü ister elde edince de hiçbir değeri yokmuş gibi savurur gider.
öncelikle meraba.
şimdi bu ne istediğini bilmeyen kadın var ya, öyle bi şey yok. zaten ben şimdiye kadar ne istediğini bilen kadın görmedim.
bunların kafasının karışık olmayanı, 2 adım ileri attıktan sonra kırkyedibinbeşyüzyetmişaltı adım geri dönmeyeni yok.
bilmem ki ay kafam çok karışık cümlesini motto edinmiş, yatağının baş ucuna asmış bi nesil var.
ne istediğini bilmeyen o karışık kafasını var ya, tutcan saçlarından duvara duvara vurcaksın.
bi ne istediğinizi bilin kardeşim, erkekleri şamar oğlanına döndürmeyin çok rica ediyorum. sinirleniyorum bak.

sözlük için tanım: ne istediğini bilmeyen kadındır.
edit piaf: bu az önce sövüp saydıklarım hemcinsim olur üstünüze afiyet.
aslında kadınlar ne istediğini gayet iyi bilir ama ne istediklerini bilmiyormuş gibi yaparlar. isteklerinide dolaylı yollardan anlatarak karşındakinin anlamasını bekler.
ne istediğini bilmemek diye bişey yoktur. kadın birşeyi benimser çok ister elde eder sonra o şey gidince yaratılan boşluktan ne yapıcağını şaşırır. en iyisi kendi haline bırakıcaksın başka bir takıntı bulunca geçiyor bu haller nasılsa. hee birde ne isteiğimi bilmiyorum, kafam çok karışık gibi bahaneler oyalama yöntemi olarakta kullanılır bizzat hemcinslerim tarafından eger böle tepkilerle karşı kaşıyaysanız beyler kızın kafası karışık değil sadece istediği siz değilsinizdir. eger arkadasınız söylüyorsa bunu zaten yardım edemezsiniz hafifçe başını okşayın yeter.
uzak durun kaşarlaşacaktır.
Kararsızdır. Hak verilebilir.
kendini kucaktan kucağa atacaktır haklı bir sebebi olsa bile haksız konuma düşer.
görsel
ne istediğini bilmeyen bulduğunu anlayamaz kadınıdır. istekleri işte hep bu yüzden bitmiyor gibi görünür. günümüz koşullarında bir hayat koçuna ihtiyaç duymaktadır. bulduğunu anlamak noktasına ulaştığında ortada sorunu kalmayacaktır. annem ve bir iki arkadaşımın tecrübeleriyle sabittir. bilimseldir yani...
son derece sabırlı ve duyarlı bir erkek olmama rağmen benim bile tahammül edemedigim kadın tipi.

yakın zamanda bunlardan biriyle tanıştım. kültürlü, sevimli bir kız, hoşuma gitmişti. bundan sonra hayatımı paylaşabileceğim birisini aradığım dönemdeyim, dolayısıyla yanında olmaktan sohbet etmekten keyif aldığım birini bulduğum için çok sevinmiştim. fakat ne istediğini bilmezlikten kaynaklanan hem artı hem eksi yöndeki uçuk davranışlar, birbirini yeni tanıyamaya çalışan iki insanın o en heyecanlı dönemini yaşayan ben denizi bunaltarak, hevesim kursağımda kalmış şekilde normale döndürdü.
halbuki gerçekten bu kadar abartılacak birşey yok ortada, neticede atla deve değil ya bu, yani mushkulpesentle mi birlikte olsam yoksa brad pitt mi gibi bi durum varsa eyvallah ama yok ki be kardeşim. ankarada tanışabileceğin erkek profilini düşündüğünde zaten sana en yakın olan kesimden birini bulmuşssun, tanış buluş vs seversen sev yoksa git, uzaya roket göndermiyorsun ki.

yani buluşma günü evde temizlik var ben gelmiyimden yok yok sen gece direk benim eve gele, bunu yüzyüze görüşelim hatta alkollü bir ortam olsun lütfenden ya aslında biz hiç plan yapmayalım benim dışarı çıkmam mümkün değil ailem geldiye yalpalayacak kadar ne var yani ..
Ne istediğini bilmesi gereken kadındır. Çok üzülür yoksa.