bugün

klavye tuşlarının adamları olup gerçek hayatta iki kelimeyi biraraya getiremeyen insanların sözlüğü düşürdüğü duruma verilecek tepkidir. * *
Okan -konuş uuser.
uuser-ne konuşim abi?
okan -napıyorsunuz siz sözlükte?
uuser-vallahi birşey yapmıyoruz.entellektüel konularda konuşuyoruz sadece.
okan -(bağırır)helal olsun çocuklara.
uuser-(sessiz sessiz yandakine)oh yırttık bu sefer.
en son konusan yazar arkadastan özel mesaj beklememe vesile olan soru.
son olarak soft sesiyle ortalığı yatıştıran hanım kızımızla*** son bulan tartışma başlangıcı sorusudur.
dinledigimiz her grup ve sarkicinin albümünü almamizin ögretisini savunmanin odagi.
sanırım bana sesleniyorlar diyerek tv ye dönmemi sağlamış okan bayülgen cümlesi.sevindirmiştir.
(bkz: eyvallah uludağ sözlük)
Orda konuşanlar saçmalıyorsa sol framede artık gam yemem. göründüğü üzere haklı sebepleri var zavallıların.
(#6565787)
an itibariyle bir muhtemel yazarın "hangi albümü taksitle satıyorlar" demiştir. kendisine sormak istiyorum hangi telefonun taksidi ayda 10 milyondur ya da 10 milyondan azdır ki alıyordur...
''müzik cd'sine taksit yapılmıyor, alamıyoruz'' diyen bir abi de var.. geçen yıl kitaplara taksit yapılmış öyle alanlar olmuş.. evet, geçen yıl taksitle kitap kampanyasını kaçıranlar yıl boyunca kitapsız kaldılar.. haberlerde de çıkmıştı..
kavgaya dönüstü. tutmayin kücük enisteleri, yengeleri.
bunlar yazarsa beni silin. silin lan.
üstüne tüyü kim koycak merak ettiğim an.
bi tane zalak yazarin kurban denen bir seye hayranligini anlatamadigi bidi bidi.
konuşan ilk abla aklına gelen kelimeleri fütursuzca zikretmiş, cümle kurmayı unutmuştur. zirvelerde sanat konuşuluyormuş. ''hatta sanat dışı bir konuya girilmiyor, o derece'' diye devam etmesini bekliyoduk. yürü be.. yürüsene lan..
sözlüğün sıvadığı an.
sözlügün zictigi an.
(bkz: bu kim uzun saçlı olan)
televizyonda konuşan yazar hakkında biraz malumatım var. eğer sözlük adına bu kız konuşuyorsa vay haline diyorum uludağ sözlük. bi' de sanattan bahsetti ya, artık ölsem de gam yemem.

(bkz: ben buna iki lobumla gülerim)
konusan muhtemel yazarin sacmaladigi an.
toplumun kültür seviyesi tartışılıyormuş zirvelerde. * *
(bkz: zirvelerde sanat konuşuluyor)**
ismail yk yı överlerse bu sözlüğü terkederim. ne diyecekler merak ettiğimdir.
okan bayülgen'in sorduğu bir soru. hadi bakalım ne diyorsunuz uludağ sözlük?