bugün

kuşuna ötenazi ismini veren biri canlanıyor gözümde ister istemez.
El ele yüz yüze polise gitmek mi djdjdjd.

Ya ben seninle ölüme bile giderim tatlım, ayıpsın dediğim yazar.
Kendisinden kaçan ve yazıklanan fake yazarın yüzünü göstermeye korktuğu dosdoğru insan. Ayrıca derdi iyilik değil yatak muhabbeti olanların uzak durması gereken asabi kişilik.
Ben hasta filan değilim. Sözlükteki geçmişim bir ay bile değil. Fake asla değilim. Sizi düşünmeye davet ediyorum. Biri sizi bir şeylerle suçlasa ve ağır hakaretler etse eğer suçlu değilseniz o insanla yüzleşmekten kaçar mısınız. Sonra hiç tanımadığınız bir insanın sizinle derdi ne olabilir ki durup dururken başına bela alsın. Kadın bana yüzünü göstermeye korkuyor. Çünkü hesabımı hackleyen şahsın yüzünü tanıyorum. Şimdi ben bu kadar sıkıntı çekip, zan altında kalıp çaylak yapılmaktan bir fayda mı elde etmiş oldum ki hala daha aynı şeyleri söylüyorum.
Görüşme ve yüzleşme konusunda ısrarcı. Kırmamak lazım. Sıkıntı yok. Bize gelsene burası çok gürültülü. Yatakta oturup derdini dinlerim.
Ben sözlükte sadece john mistye mesajlara kapalı olduğu için entry attım. O da zaten fakemiş. Onun dışında beni herhangi bir şeyle suçlayanlara yargı yolu açıktır. Söylediklerim karşısında yüzleşeceklerine kaçmayı tercih edenler dahil.
(bkz: bağcılar)
(bkz: zalımiye)
her entryi 61 kere atmasa iyi bir insan olabilir aslında.

edit: bağcılar 'da kadın mı varmış ya hayret
8yıldır peşimde olan adının seda eylül olduğunu söyleyen bir zavallı yüzünden töhmet altında kaldım. Sabahtan beri sözlükte olanları takip edenler benim haklı olduğumu anlamışlardır. Adı geçen yazar herçeşit yüzleşmeden ve şikayetten kaçınmakta kimliğini gizlemektedir.ben istanbul bağcılardayım isteyen herkesle yüzleşmeye hazırım.
Birkaç haftadır farklı farklı hesaplarla ortaya çıkıp bana sataşan yazar.

Bugün de sözlükte saçma sapan şeyler yazarak durumu boka çevirdi zaten.

Bizi bilen biliyor 'geç'
Ben, istanbul da yaşayan bir kadınım. Yazdığım her şey gerçektir. Gerçeği görmek isteyen yürekli ve dürüst her yazarla reelde görüşebilirim. Hesabım hacklendiği için herhangi birinize benim adımla yanlış bir davranış yapıldıysa lütfen şikayet edin ki suçlular yakalansın.