bugün

öyle 5000 sene önceki soyunu araştırmana gerek yok;

"türklük,kandan gelir,kemikten gelir,ilikten gelir..."

"Ay-Yultuzluq Kök Bayraq"ını anan baban namusun gibi bağrına basarsın,çünkü bilirsinki o seni bağrına sen doğduğun anda basmıştır,

asla ve asla liberalizmi ve demokrasiyi kabul etmezsin,edemezsin

hanımını arapların yaptığı gibi bir köle veya yardımcı olarak değil,yeryüzündeki tek efendin olarak görürsün,görmek zorundasın çünkü o namustur,senin namusundur...

ama sen bunları yaparken 2-3 tane arap demokrasi adı altında ülkene yönetici olarak seçilir,saf ve aç arap uşağı halk tarafından ve sende bundan sonraki savaşını bayrağın namusun için verirsin...

"Timurlenk'in ,1381 yılında Tus şehrine girdiği zaman,Şehname'nin yazarı iranlı şair Firdevsi'nin mezarını sordu.Mezarın bulunduğu yer kendisine gösterilir. Emir Timur, Firdevsi'nin harap mezarı karşısına geçerek; Ey Firdevsî, kalk, kalk da, her satırında kötülediğin mağlup Türk'ü şimdi gör;
Kalk şerefsiz fars!
Kalkta küfrettiğin, küçümsediğin Türkü gör!
Kalk, kalkta bak, isfahanmı güzel yoksa Samarkantmı!
Bağdattan şu yattığın yere kadar fars bırakmadım!
Topal ayağımın bastığı yerede ot bitmez oldu ..."

ve ya

"hun-türk lider atilla,yüzbinlerce askerini bozkırlara toplayıp gövde gösterisi yapmak için,hepsine şöyle dedi,ey benim yüce askerlerim bu dünyanın krali benim ve benim kralımda işte odur" o diye gösterdiği kişi atilla'nın kendi hatunuydu...

işte türklük budur

türklük

"kandan gelir,kemikten gelir,ilikten gelir..."
en başta üç göbek türk olacaksın.* biraz antropoloji kattık mı tam olur.