bugün

ben söyleyeyim. ar namus kavramlarından nasibini almamış, kimliğindeki din bölümünde islam yazmasından utanan ve bu gerçekleri yüzüne vuran insanlara bağnaz diyebilecek kadar utanmaz bir babanın kızı türban takmaz. bu utanmazlara bir dizeyle seslenmek istiyorum.

Medeniyet Dediğin Açmaksa Bedeni ,
Desene Hayvan Senden Daha Medeni

m.a.ersoy..

şiz şimdi mehmet akif ersoy'a da bağnaz dersiniz.

edit: bu eksileri üstüme alınmıyorum. bu eksiler vatanımızı kanlarıyla sulayan mehmet akif ersoy gibi nicelerine gidiyor. oyunuz kaydedildi. '';)''
islam dininde bile zorlama yokken sizin gibi yobazların yaşaması özgürlük değil, hakarettir.
şartlar ve beyinler, zamanla eş orantılıdır.
geçmişe mal etmekte kimin haddine.

lütfen siktirip gider misin bu sözlükten? amına kodumun spastiği. vol2.
Bunun ana babayla ilgisi nedir be kardeşim?
inanç meselesi değil mi bu.
Kimene?
Yobaz olmayan, kızının erkekler gibi eşit olduğunu düşünen, kızına özgürlük verebilen babadır.
dindar veya değil ikiside takmaya bilir, tercih meselesi, islam dini türban takmama özgürlüğü veriyor da millete ne oluyor. bir şeyi uygulamamak başkadır, inkar etmek başkadır. bir kimse türban takmaz ise günah işlemiş olur, türban diye bir şey yok deyip, ayeti inkar etse küfre girer kafir olur. benim etrafımda başı açık olup 5 vakit namaz kılan da çok insan vardır. olayları karıştırmayalım. (bkz: baş örtüsü)