bugün

vurdurmuştur.
var ya bu sözlük sayesinde o "namus" dediğiniz insanı katil yapan kelimeden nefret etmeye başladım.

yok namus mamus amk...
ya bence bu mesele çok yanlış anlaşılıyor.

namus beyindedir meselesinin ifade ettiği şey gidip yirmi tane kadın/erkekle beraber olup sonra kendini tek bi kişiye adamak gibi algılanıyor. ama bence bahsettiği şu. tamam birileri ile ilişkin olmamış olabilir, ya da genel olarak namus göstergesi olduğu için söylüyorum bakir ya da bakiresindir. evlenirken bakiresin diye anan ister de ister, bilezik ister, altın ister. satar yani kızını. bu mu namus?

ya da bakirsindir ve evlendiğin kişiyi malın gibi görürsün. dinci kesimde vardır bu daha çok. bir ara "bir kadın erkeği ne zaman ilişki isterse onu geri çevirmemelidir." bilmem ne diye öten sözde dincilerle doluydu ortalık. bu mu lan namus?

ya da kız der ki ben ille de bosch un çamaşır makinesini isterim. kendisinin nefes alıp yiyip içip s.çmaktan başka fonksiyonu yoktur ama zengin koca isterim der. bu kendini satmak değil midir?

ulan orospu çocukları kendi kızını taciz ediyor senelerce! anası gidip oğluyla, kaynıyla yatıyor. bunlar anadoluda oluyor, izmire gavat diyenlerin, istanbula giden kıza orospu gözüyle bakanların evlerinde oluyor.

bahsedilen şey gidip istediği ile yatanın namuslu olması vs değil. bedeni bakir/bakire olup beyni gavat/orospu olan insanlar ne olacak?

bedeni namuslu insan bulmak çok kolay. ama tanrı beyni namuslu olan insanlarla karşılaştırsın hepimizi.
çakallık yapıyor.kıza öyle deyip her isteğini yaptıracak.sonra anasıyla bir olup bakire kız arayacak.