bugün

kafanın içindedir.
(bkz: namusun 2 bacak arası ve arasının arkasında olması)
(bkz: şiir bacak arasında değildir) #şiirsokakta
görsel
göttedir amk.
http://s1.directupload.ne...mages/131115/aozp8xks.swf
namusun anasını bellesinler. öyle bir şey yok. çöl artığı araplarda var. *

aldatma-aldatmama var. namus diye bir şey yok.
beyindedir.
Namus fikirdedir arkadaşım bir kadın bakire olmadığı için kabul edilebilir fakat fikirsiz olduğu zaman kabul edilemez.

Nasılmı atıyorum sevgilim benim yanımdayken başkasını düşünüyorsa en büyük oruspudur yok daha önceden birisiyle birlikte olmuş şimdi hem kalbi hem bedeniyle bana aitse benim gözümde en iffetli kişidir. Fikir oruspusu beden oruspusundan kat ve kat kötüdür benim gözümde.
araplarda...
Beyindedir, bir hayat kadinina sorsan ona gore namusuyla para kazaniyodur belki, aslinda kişiden kişiye de değişebilir tabi.
cevabı ruh olabilecek sorunsal.
(bkz: eşeğin zikinde)

olması muhtemel.
böbrek üstü bezinin yanındadır amk.
göttedir o zaman.

tabi.
komidinin üst çekmecesine baktın mı canım. vah vah.
namusu ağzından başka hiçbi yerinde olmayan erkeklerin sorunsalıdır. insanlar aşık olabilir, seks de ihtiyaçtır salaklar. Kadınlar namusludur çünkü seksi aşk içinde ister. Siz orospusunuz, aşk olsa da olmasa da atlarsınız. Dolayısıyla namus kadındadır. Erkek orospudur, öldürülmelidir. Fahişeler.
Namus iki meme arasındadır o zaman.
neymiş efendim namus iki bacak arasında değil beyindeymiş.

hazzzzktrin oradan efendim, beyni bakire olanın bedeni de bakire olur.
Vücudunun üstünde iğne ucu kadar penis değmemiş bir kızın beyinde diyeceği sorunsal.
her yerime vur ama önden asla diyen bakirenin cevabının bacakarası olacağı sorunsal.
Beni enaz iki zenci keser diyenin safra kesesinde olduğunu düşündüğüm sorunsal (bkz: iki zenciye giren türk hostes) sonra safra kesesi zedelendi acile kalktı.
örnek çok neyse bana kalırsa namus insanları aldatmamak birisi için yer açıp saf temiz bekleyebilmektir. Kaybedince de bir cam kenarında yolunu gözlemektir.
namuslu namusunu kaybetmeseydi şimdiye namusu oturtacak yer aramazdı .

şimdi arayın durun . yok ordamıydı yok burdamıydı . ben diyim sana ebenin kindeydi ama artık çok geç .
çözümü hakkında kesin bir mutabakat sağlanamayan sorunsaldır.
namus yoktur tuzak soru.
Senin olmayan beynindedir. Anladın mı şimdi? Anladın mı?
namus= bir bayanın, eline, diline, beline, el, dil ve yaprak değmemesi olayıdır.

millet uzaya çıktı siz hala karar veremediniz mi?