bugün

okuduğumda tebessüm ettim ve bir yapan ben değilmişim demekki lan dedim. *
Cocukken yaptigimizdir. Cok eglenceliydi.
küçükken yaptığımdı, şimdi yeğenlerim sırtıma biniyor.. hatta secdeden kalkıp ayağa kalkınca bile omuzumdan inmiyorlar.

allah namazınızı o kadar beğenmiş ki; çocukları yollamış yanınıza.
küçükken ne yapardık hey gidi seneler ne çabuk geçti be.
(bkz: sonra kız demişki ne güzel bir müslüman çoçuk)
Kucuk cocuklar yaparsa cok tatlis olur.
ben daha çok anneanneme yapardım çünkü ne zaman yanına gitseniz namaz kılıyordur tontiş.
çocukluk döneminde yapılan eğlenceli kaçamak.
kaçamak diyorum çünkü babanın selam vereceği zamanı hesaplayıp güya evde bulamayacağı bir yere kaçıp saklanmaya çalışırdın.
dedeye yapılanı daha makbuldür toruna kızamıyorlar ne de olsa.
küçükken dedeme uyguladığım olay eğlenceliydi.
şu sıralar ramazan dolayısıyla bir reklam filmine konu olan televizyonlarda karşımıza sık sık çıkan hadise.
Pederin sırtına binsem siker atar lan beni. 30 yaşındaki adam sirta mı binermiş.
Maşallah ya pek tatlılar *

Tebessüm ettiren paylaşım için teşekkür ediyoruz Sayın yazar. Sondaki tepkiye ben de bittim. *
deccalin çocuğudur.
çocuğun düşüp de ölmesiyle sonuçlanabilir. namazı her zaman kılarsın, çocuğuna göz kulak ol mal. açık ve net.
Çocuk sırtından inmeden namaza devam edilmemesi gereklidir.
acaip eğlenceli olur. ramazanda özellikle aile büyükleri cemaat oluşturmuşsa herkes kendi babasının sırtına binerdi. hatırlıyorum da bir kere de kızmadılar.

secadeleri eskiyen bir evde çocukluğunuz geçmişse sanşlısınızdır .
Yeryüzündeki en eğlenceli aktivite olabilitesi yüksek şey. Gerçi ben çok uslu bir çocuk olduğum için yapmadım. Bunun yerine babamın bana seccadesinde açtığı ufak yerde namaza durur, onu taklit ederek namaz kılardım bazen. Üstelik ellerimi göbek hizasında birbirine bağlayarak.

Ellerimi göğüs hizasında birbirine bağlamam gerektiğini çok sonra öğrendim.
Az önce yapip dayak yedigim hadisedir.neymis efendim 24 yasinsaki adam boyle coluk cocuk hareketleri yaparmiymis. E hani biz anne babamizin gozunde hep çocuktuk ?
dört yaşındaki kızımın her zaman yaptığı şey.
Çocukların kendince masum oyunu. Aşırı tatlı oluyorlar böyle ısırasım geliyor. minik yeğenimde hep babamın sırtına çıkar yavrum benim.