bugün

sevimli ve uslu cadıcıktır.
tekstil çalışanı yazar arkadaşımız. şirketinin acil olarak dokuma sektörüne girmesini bekliyoruz. bana da şöyle güzel bir kumaş pantolon hediye ederlerse tadından yenmez... yoksa kendilerine dava açacağım. buradan söylemiş olayım...

edit: pantalon değil tabi ki, pantolon. onu şeettim.
sanırım iyi birisi olmalı dediğim bir kişi, kendisinde de "de" hastalığının olduğuna üzüldüğüm nesildaşım.
(bkz: #12516930)entrysiyle tam olarak kendini tarif etmiştir. gözümde canlanmıştır yaptığı hareketler. fazlasını yapmıştır ama yazmamıştır buraya.

benim asabi prensesim. çalışma arkadaşım, beni sözlüğe zorla üye yapıp, nick'i yanlış yazan türkçe özürlüsü çakma sarışınım. olsun seviyo ben seni, anladı sen beni.*
kendisine acayip kızgın olduğum, telefon açmak yerine geçmiş olsun dileklerimi buradan iletmek istediğim yazar. * *
(bkz: #12123534) burda yazdığı gibi bile bile bok yemiştir. ailesi ve çevresinde bulunan tüm insanlar tarafından uyarılmasına rağmen kendi kendini rezil etmiştir. sefil olmuştur. elindekilerle yetinmemiş savaşa gitmiştir. inatçı kişiliğini kıramamış, sonu olmayan bir işe kalkışmıştır. ama kendisine ne kadar kızmış olsam bile medeni cesaretine hayran kaldığım hatundur.

bazı şeyleri çok görmüyorum kendisine tek aradığı şey mutluluk. sen mutluluğu ararken biz seni arıyoruz olmadığın her yerde artık. yeter, kendini bizlere bu kadar özletmene hakkın yok. herşey bıraktığın yerde. * *
isviçre günlükleri şeklinde başlık açıp içini doldursa tutar bence. *
#13274517 şaşkınlıkla birlikte, sabah sabah kahkalara boğmuş yazar.yalnız hikaye çok güzel olmuş, tebrik ederim şuracıktan kendisini.hep birlikte istatistiklerdeymişiz efendim.*
en sevdiğim yazardır.
sahalara döndüğünden mütevellit , içten ve sıcak bi hoşgeldini haketmiş olan yazar.
*
çalsın sazlar, vursun davullar. bugün nadiren de olsa severimin doğum günüdür.
iyiki doğdun!* sevdiklerinle mutlu ve sağlıklı yıllara.
kolombiyalı pamuk tarımıyla uğraşan beyzboldan sıkılan masa tenisçilerinin kendisine kola ikram ettiği yazar arkadaşımız.

http://upload.wikimedia.o...Coca-cola_car_morocco.jpg
doğum günü kutlu olasıca sekizinci nesil yazarlardandır efenim.
doğumgününe sözlükten kimseyi çağırmayarak ayıp etmiş yazardır.
bugünün popüler yazarı. doğum günü çocuğu.
çok fazla online görünmemden dolayı, şaka ile karışık fırçalamıştır.

(bkz: beni takip etmeyi birak) *

büdüt: doğum günüymüş, kutlu olsun balım. *
ayrı yazılması gereken -de ve -da eklerini öğrenmiş ve başarıyla uygulayan yazar.
vatansever, çelişkili yorumları olmayan, adam gibi yazar kardeşimiz.
yaşlandığını düşünen yazar. yaşından emin olmasam da az çok tahmin edebiliyorum o yüzden henüz yaşlanmadığını bilmesini ve aklının bir köşesinde sıkıca tutmasını diliyorum.
benim gibi buzdan yapılma bir adamı kendisine, farkında olmadan ısıtan güzel insan.
terazicimdir.
#13801924 nolu entryimde bahsettiğim, silgiyi sonuna kadar kullanabilen maharetli kişiymiş efendim. tebriklerimi sunuyorum.
körpe yeni yazar.
-o da benden.
-nadiren de olsa sevilirsin inşallah der hoşgeldinleri önüne sererim efendim.
bu aralar hiç sevemeyenler de vardır.
bu aralar çok sevenler de vardır.
güncel Önemli Başlıklar