bugün

Pazartesiyi salıya bağlayan gece 12-1 aralığında Trt Radyo 3'te yayınlanan nostalji programı. Programı sunan kişi ise belki de Türkiye'nin görmüş olduğu en güzel seslerden biri olan Gürsel Öztürk. Buraya kadar her şey normal, hem de hiç olmadığı kadar. Fakat anormal olan ne diye soracaksınız. Öyle bir program ki bu bütün işlerini bu programa göre ayarlayabilirsin. Bağımlılık yapar. Huzura bağımlılık! Yayınlanan müzikler kimi zaman dünya turu atıyormuşun hissi verir kimi zaman çocukluğa olan özlem hissi. Ama yine de içinde bir huzur bulursun. 50'li yıllardaki kıtlıktır vs. unutulur ve keşke o zamanlarda yaşasaydım denilir. Müziğin her türlüsü sevilir. Hatta hatta... Cani bir insanın bu program sayesinde tekrar ruh bulabileceğine bile inanıyorum ey sözlük. Bu sevgi nasıl bir sevgidir anlamıyorum.
Ha bu arada mail atayım dedim Gürsel Öztürk amcama aldım mailini. Methiyeler yazdım fakat gelen cevap evet ismim bu fakat isim benzerliği olsa gerek ben o kişi değilim oldu. Sevgimi iletemiyorum da.
işte böyle bir programdır bu dostlar!

Edit: Pazarı salıya bağlamak da ne?
Artık Çarşamba geceleri 22:10 civarı başlayan programdır.