bugün

yada bir grup kurulmuşta kendiside bu grubun gitarcısı veya bateristi olarak hayal etmek.kısacası hoş şarkıdan aşırı gaza gelmektir.başklarına görünülmemesi gereken durumdur,yoksa 2 hafta size gülerler ama aynısını onlarda yapıyorlardır.
(bkz: kendimden biliyorum)
(bkz: aa bu benim lan)
ders calısırken karsılasılır bu durumla.. elinizdeki kalem daimi bagettir.. veya otobüste elinizin altında tıngırdatcak bişi varsa( kitap klasör vs.) kulaklıgın etkisiyle dış seslere kapalı oldugunuzdan kendinizi kaptırmanız muhtemeldir..
the memory remains başta olmak üzere, bilimum metallica parçaları dinlerken sıklıkla yaptığım eylem..
(bkz: kova yapmak)
(bkz: ne içiyorsan banada aynısından)
sokakta yapıldığında ilgi görülebilecek bir eylemdir.
air drum halidir. o an gözler kapanır ve sanki portnoy muşsun gibi hisseder. uçarsın efendim. mükemmel bir hazdır.
sınav esnasında sıkıntıdan patlamak üzereyken kendini bu halde bulabilirsin birden.işin kötü yanı en arkada otursan bile bir kişi tarafından o halde görülmektir...şarkı,davul solo ,karizma hepsi bir anda gider...
(bkz: holy wars the punishment due)
solosu girince parmaklarıma giren hayali penayı sıkıca kavrarım ve koyu lacivert elektromla, arkamdan çıkan ışık efektleriyle birlikte ortalığı yıkarım.
mojo reklamını hatırlatan olaydır;
7 gün boyunca mojo içen herkese hayali gitar hediye...