bugün

uludağ sözlükte görülebilen durumdur.
Samimi müslümanı kimse eksilemez. Eksilenenler siyasal islamcılar ve troll takımıdır.
ben zararlı bir entry girilmezse eksilemem, zararlıysa eksilerim. müslümansa müslümandır niye eksileyim. herkesin dini kendine.
Arkasında Siyasal ateistlerin olduğu bir eylem.
Siyasal islam'ın, ne kadar büyük bir tehlike olduğunu yaşayarak görüyoruz.
Çünkü Bi acıtasyon Bi kazıklama sanatı olarak kullanılıyor ben Müslüman adamım diyen bilin ki sizi kazıklayacaktır.
başka başlıklarda anal fanteziler onun anasına küfür bunun karısına küfür ona sataşma buna bulaşma eylemlerinden dolayı meydana gelmektedir.

müslümanın diyorsan hal ve hareketlerine dikkat edeceksin. ben 6 yıldır burada yazıyorum belki 1500 defa elhamdülillah müslümanım yazmışımdır hiçbirisinde birileri gelip sırf bunu yazıyorum diye eksilemedi. neden ? başka başlıklarda millete anasına karısına musallat olmuyorum çünkü. millet salak değil senin a yazdığını da görüyor b yazdığını da. sen herkese bulaş herkese hakaret et herkese küfür et herkesi ona buna salya sümük şikayet et sonra "biz müslümanız diye bizi eksiliyorlar bize şunu yapıyorlar bunu yapıyorlar" diye ağla. öyle bir istanbul yok..
Davranışlarınızla örnek olup özendirmek yerine, sözlerinizle aşağılayıp nefret ettiriyorsunuz, farkında bile değilsiniz.