bugün

Yapılsın.

Sonucuna razı olacağız.

Hatta evet oyu %80 çıkarsa kabul edilsin %50’de istemiyoruz.
yapılmadan hepsinin g.t'üne tekme basılsın ama bunu yapacak yürekli bir insan bulmak zor.

not: hepsi derken burada üreyen t.c. kimliği alanlarda buna dahil.
Onlarla beraber 100 sene önce türk kimliği verilen kripto ermeni,yahudi,rum piçleride gitsin.
Hepsi siktirsin gitsin.

Onlara salya sümük ağlayıp, kendilerinin faydalanamayip, onların faydalandıgi her olayda, hepimiz kardeşiz agiti yakan gotverenler de, onlara eşlik etsin.

Evet
Gitsin.
bunlar aşırı demokrat (!) olduğundan, referandum hayalleri sadece kendi belirledikleri yabancıların gitmesinden oluşan bir referandum.

yiyorsa egedeki, akdenizdeki almanları, rusları da kapsayan referandum getirin.
Avrupa bütün mültecilerini bize yollasın. Biz bir Avrupa ülkesinde mülteci olalım.

Bir çeşit mübadele.

Seçmece yok ama! Parmağını dokundurduğunu alacaksın.
yüzde 3 kalsınlar ( ağır beyin özürlüler ) yüzde 97 gitsinler şeklinde sonuçlanacak referandumdur.

son enflasyon patlamasından sonra açlıktan beyni iyice lapa kıvamına gelmiş bir yüzde 7 daha evet dese bile yüzde 10 a 90 gitsinler sonucu çıkar. bu kadar saçma sapan olayları yaşıyoruz sonra biz böyle konuşunca hakaret ediyor oluyoruz.. ulan asgari ücret zammı daha meclisten geçmeden her şeye en az yüzde 70-80 zam geliyor ki buna devlet kontrolünde olan hizmetlerde dahil ama asgari ücrete yüzde 50 zam yapıldı diye millet halay çekiyor. oğlum o para daha senin cebine girmeden çok daha fazlası ile cebinden çıktı bile. o yüzden diyorum bir yüzde 10 kalsınlar diyen çıkar diye eldeki malzeme bu.. bu hiçbir işe yaramayan ve hiçbir faydası olmayan 10 milyon üzeri insan kendi ülkelerine dönerse onlara harcanan paralar devletin elinde kalacak. doğrudan sana vermese bile en azından piyasaları dengeler emeklisine memuruna işçisine harcar belki o paraları.