bugün

hem fiziksel olarak hem ruhsal olarak kusursuz bir ırk oluşturulması için yapılması gerekenlerdir. ben düşündüm ve taşındım arkadaşlar.
1- tüm çirkin insanların çoğalmasını yasaklayacağız.

şimdi açık konuşalım ben hümanist biriyim. başkasına kalsa alayını ortadan kaldıralım derdi ama benim gönlüm yufkadır kıyamam. çoğalmalarını engelleyeli 1 nesil daha sabredelim. çirkinler de kusura bakmasın ama ben sizi görmek zorunda mıyım lan. ben etrafımda güzel insanlar görmek istiyorum.

2- genetik açıdan zayıf ve fiziksel olarak güçsüz kişilerin çoğalmasını yasaklayacağız.

he şimdi bazıları var böyle narin biblo gibi. ulan ben biblo istesem param var gider alırım. sürekli hastalanan, ilaç bağımlısı, kötü ve güçsüz kemik yapısına sahip insanlarında çoğalmasını istemiyoruz. neymiş yüzü güzelmiş, narin ceylanmış. başlarım yüzüne. ben güçlü bir nesil istiyorum.

3- belirli bir ıq altındaki vatandaşların çoğalması yasaklanacak.

kusura bakmayın ama bunları aslıda yok etmek lazım. ben etrafımda salak salak muhabebtlere giren düşünmekten bile üşenen insanlar da istemiyorum. ben başkalarının aptallıklarına katlanmak zoruda mıyım şekerim.

işte sevgili dostlar; bu 3 maddeyi gerçekleştirdikten sonra oluşacak nesili iyi düşünün. biribirnden güzel, güçlü ve zeki harika insanların yaşadığı bir dünya. yolda giderken herkes kibar, herkes parıl parıl, sporda olağanüstü rekorlar. cennet gibi bir dünya.
(bkz: ıslah) ve (bkz: seleksiyon) yapılması gerekir.
(bkz: yapay seleksiyon)
grammar nazi kanunlarını devreye sokarak, öncelikle iki kelimeyi doğru yazamayan insanların mükemmellikten bahsettiği anda katledilmesiyle başlanacak bir takım eylemlerdir.
şeker, baharat ve iyi olan her şeyi kullanmak.
Insan Çiftliği kurmak zeki ve iqları yüksek kişilerin çiftleşmesi sonucu zeki ve üstün bir ırk yaratılır.

Örneğin:
Doktor vs öğretmen.
Polis vs hemşire.
usain bolt ile avril lavigne 'i çiftleştirin.. burdan erkek doğsun..
cristiano ronaldo ile rihanna'yı çiftleştirin.. burdan kız doğsun..
bu erkek ile kız çiftleşsin erkek doğsun..

lebron james ile yelena isinbayeva'yı çiftleştirin.. burdan erkek ..
eminem ile angelina jolie çiftleştsin.. burdan kız..
bu erkek ile kız çiftleşsin kız doğsun..

bu doğan kız ve erkekleri mitozla çoğaltın..
dünyada dert kalmaz..
(bkz: kate upton)
şişme kadın uygulaması en etkili yol olacaktır. belli bir eğitimi ve kültürel birikimi olmayan insanlara şişme kadın vereceksin. isterse patlatsın.
Kendi soyundan olmayanla evlenmeyip, etnik melezler üretmeden olabilecek bir şey. Saf ırk diyemiyorum ne yazık ki ama olabildiğince saf olabilecek mükemmel bir ırk oluşabilir.

Cengiz Han'ın dediği gibi çok var bu tip örnekler; "Türkler hiçbir savaşı kaybetmezlerdi eğer kendi ırkından kadınlarla evlenselerdi."

"Ey Türkoğlu! Suyu çaydan, kızı soydan al."

Daha ne diyeyim Çerkesler gibi kendi içinizden başka kız alıp vermeyin işte.
insanlığın nükler bir savaşla yok olmasını sağladıktan sonra, yer altında ki sığınağımda, özel olarak seçilmiş güzel ve zeki hatunlarla (kedicikler) biraz zaman geçirmem.. ki dünyanın yeniden yaşanılabilir hale gelmesini beklerken epey zamanım olacak.

sonrasında gelsin; etrafta koşturan, her biri benim mükemmel genlerimi taşıyan aladeen jr. lar..
düşünmesi bile heyecan verici.
başbakanımıza soralım. ne derse o...
Yahudilerin ekonomi yatkınlığını,
Iskandinavların kusursuz dış görünüşlerini,
Türklerin vatanseverligini ve iman gücünü,
Japonların zekalarıyla kombinlemek.
tanrı olmak gerekir.
Cümlelerin kokusu da oluyormuş dedirten düşüncelerdir. Bok kokusunun yanında masum kaldığı kokudur düşüncelere sinip cümlelere yansıyan kokunun yanında.