bugün

survivoru çoğunlukla onun için izliyorum, bu aralar bir gelişme var müge'de.
Yarışırken, memeleri lüpür lüpür sallanan.
Bildiğin vasıfsız.
adaya 60 kilo gelip sadicik 4 kilo veren yarışmacı... o kalçalardan hiçmi yağ erimedi... 4 kilo ne la.
Victoria secret kadınlarını melek ve taş olarak niteleyen erkeklerin bu kıza da aynı benzetmeyi yapmaları en büyük çelişkidir. Kız hem çilli hem de kısa, yüzü hoş olsa da çillleri güneş etkisiyle daha da artmakta. Aman aman bir kız değil asla. Güzellik bir butun olarak degerlendirilir. Bu yarışmaya sadece oturmak için gelmiş, pasif bir kişilik.
Adada kalmayi hak etmeyen yarismaci. Ayrica guzel falan da degil. Yahu sen 5 etAp kaybediyorsun, turabi senin dokuntulerini topluyor. Hala nasil oluyor da elenmiyorsun be sinirlenmemek elde degil ya elde degil!!!
lipton ice tea'nin son reklamındaki kopilin uzun boylu sevgilisine benzeyen avrad.

edit: aynı kişiymiş ya la. uyardıkları için değerli yazarlarımıza teşekkür ediyorum.
geçenki ödül oyununda oynamayıp, daha doğrusu koca poposu ve bıldır bıldır etleri ile oynayamadı. arabayı süremeyeceği için oynatmadılar.

neyse turabi akın yiğit hunharca araba itiyor diğerleri torbaları almaya çalışıyor falan.. bu kızımız ise gayet sakin, istifini hiç bozmuyor.. beleşten ziyafet çekmenin verdiği bir rahatlık ile hanım hanım oturuyor oracıkta.

o an başka senaryo ile baktım yarışmaya.. hani bazen dahada zevk almak için izlediğiniz bir diziyi başka açıdan yorumlarsınız ya.. heh aynen öyle işte..

müge adanın kraliçesi.. turabi akın ve yiğit ise onun migrostaki etleri yiyip popo büyütmesi için hunharca yırtınan 3 delikanlı.. yarıldım lan o an... 5 dakika o gözle baktım yarışmaya.. harbi komik mügenin sakin halleri, turabi akın ve yiğitin ''hırs'' mimikleri falan. efendisine et yedirmek için çalışıyorlarmış gibi.. aklıma geldikçe gülüyorum lan eheehehe.

acun abi bu kızın birde popo ölçüsünü alsın bakalım. kesin farkı görecekler. göreceğiz.

yesin içsin yatsın.. oyun kazanmasın.. hiççç önemli değil. halkımız onun poposu için seferber olur sms ile birinci yapar. rahat ol kasma..

''müge reyiz '' ...
Saçları güneş ve deniz suyundan açıldıkça gözleri daha bir boncuk gibi olan, su böreği gibi kız.
fiziki kabiliyet ve dayanıklılık yoksunu güzel kız kontenjanından kendine yer bulmuş sözde "survivor". nerede hayatta kalacak lan bu.
survivor da bedava yaşayan insan. hiçbir işe yaramadan nasıl hala orda anlamıyorum. oyunlar artık oynamıyor bile. kilo bile vermedi.
Estetiklidir lakin yinede güzeldir

Lakin 70 kilo geldi 90 a yardiriyor mübarek.
estetikli makyaj guzeli.
neresinde estetik varmis? farkedemedim yahu.
adadan elenmesini istemediğim tek yarışmacıdır. ona baktıkça içimde huzur doluyor, konuşsun uzun bîrşeyler anlatsın diye dua ediyorum beyler. benim lan o!
Adaya isim yapmaya gelmiş vasat turist.
survivor izleme sebebi olarak bazı yurttaşlarımız tarafından görülen hanım ablamızdır.
niye survivora geldigi etraflica tatli tatli tartisilabilir.
diğer prensesler gibi etliye sütlüye fazla karışmadan yarışmanın kaymağını toplayacak olan yarışmacı. kazanabilmesi imkan dahilinde değildir ama reytingler için güzel bir görsel öğedir kendisi.

(bkz: selin yardımcı)

(bkz: arzu gazioğlu)

(bkz: müge boz)

(bkz: gizem hatipoğlu)

(bkz: özge ulusoy)

(bkz: almeda abazi)

(bkz: fatmagül fakı)
hanım hanımcık tavırlı,cool,hoş bir bayan.iticilikte sahra ve serenay bir tarafa hanımlıkta müge ve merve bir tarafa.
adaya 60 kilo gitmiş 80 kilo dönecek yarışmacı. kız o göbek ne?
arkadaş bu kız boş boş dolanıyor ama ona rağmen dünkü konseyde adı bile çıkmadı. fuck the system.
survivoru kazanırsa kimse şaşırmasındır. herkes bunun varlığından bihaber. aradan sıyrılıp sıyrılıp duruyor.
sağlam bir kalçanın, sağlam bir kafadan daha fazla prim yaptığı bir ülkede yaşıyor olduğumuzun bir kez daha, taze kanıtı olan kişi.
yarışmada ne bok yediğini anlamadığım bir yarışmacı. yarışma kazanmaz, diğerlerinden daha zeki değil, hırslı bir yarışmacı değil o kadar hafta geçti hala nasıl adada kalıyor ki bu kız?