bugün

Birileri birilerine tecavüz etse de ben de izmir muğla diye ayrım yapıp kendimi tatmin etsem diyen bazı anası belli babası yüz ellilerin kıskandığı dayı.
Evet yine bir geniş, laik, dinsiz ege klasiği.

iğrençsiniz ibneler.
maalesef heryerde böyle cani şerefsiz insan müsveddeleri var. kara kara bu dünya nereye gidiyor böyle, niye bu caniler var diye düşündürür insanı.
yavrularımızı iyi korumamız lazım.
birde evleneceğim diyerek tecavüz etmiş.vay orospu çocuğu.özür kabahatten büyük.
akp li dayıdır.bunu mu istiyorsun götkılı?
Böyle mide bulandırıcı olaylarda hangi il, yapanlar hangi partili diye düşünmem, ama bu artniyete karşılık "böyle saça böyle tarak diyerekten olayın yaşandığı mahallenin seçim sonuçlarını paylaşırım ki, bir daha böyle bir halt etmesinler.

Buyrun bakın;
görsel
http://secim.haberler.com...ydikemer-secim-sonuclari/

bunu buraya bırakıyorum.
olay seydikemer'de geçmiş. belediye başkanlığını kazanan parti ortada. gelip buraya muğla böyle şöyle diye, laik falan laflarıyla küçük beyninizle mallık yapmanın manası yok. bu kadar gözü kapalı halkı cepheleştirmenin cezasını çekeceğiniz günleri de yazacak buralar.
vakit geçirmek için sözlüğe giriyoruz. şöyle haberleri görmek bile istemiyorum.

edit: haberi görmek istemediğim için linke bakmamıştım. ulan hıyar 1 ay öncesinin haberini niye paylaşıyorsun şimdi.
şerefsizdir. önde gidenidir.
Şu iğrenç olayı bile particiliğe bağlayan troll sürüsünü bir kez daha görmemize neden olan başlık. Bu tarz olaylar Konya'da, Ağrı'da, istanbul'da vs. olmuyor mu? Bu sözlük hakkaten eskisi gibi değil artık. izmir'de büyüdüm. Şehrimle gurur duyuyorum. Rahatsız olan gelmesin bu kadar basit. Ne boş insanlar var arkadaş şu memlekette.