bugün

Her tutunduğu dal elinde kalıyor, her sığındığı limanda fırtınalar kopuyorsa aptallığı üzüntüye tercih eden kadındır.

Edit: Üstteki entryler nereye kayboldu yahu?
biriyle beraber olup mutsuz olmayı çok iyi öğrenmiş kadındır. bu nedenle yalnızken nefes aldığını hissetmiş kadındır. aptal mıdır? bunu düşünen aptaldır ancak!
sıkılmıştır.süründürendir.
doğru insanı bulamamışsa ya da sadece hemcinsleriyle takılmak istiyorsa haklı insandır. bazen insan kalabalıklarda da yanlız kalabilir, ki o ayrı mevzu.
aslında aptal değildir çaresiz , umutsuz , umutları tüketilmiş kadındır .
(bkz: bu eserimde hem başlıkta hem entryde sıçtım) ***
tanım : insanların tercihlerine saygı duymayı bilmeyen insanaltı organizma lafıdır..
eskiye takılıdır.yüreği hala birine teslimdir.her gün yeni bir mutluluğa yelken açacağına yemin eder ama günün sonunda değişen hiçbir şey yoktur.günler,aylar hatta yıllar geçer.işin komik tarafı yüreğinin sahibi de aynı durumdadır.o da yüreğini bu yalnız kişiye teslim etmiştir ama bir araya gelinemez,belki de hiç gelinmeyecektir.insanlar bunu kendilerine neden yaparlar?cevabını bulabilmiş değilim,bulsaydım bir şeyler yapabilirdim.
vasıfsız insan güruhundan bunalmış kadındır...
asla aptal olmayan kadındır.
çevresindeki yalancılardan, riyakarlardan, iki yüzlülerden, haddini bilmeyenlerden, üstüne vazife olmayan işlerle uğraşanlardan, özel hayatına müdahale etmek isteyen kifayetsiz varoş acuzelerinden, köprüyü geçene kadar sensin diyenlerden fazlası ile tiksinmiş kadındır...

"kişinin en iyi dostu yine kendisidir..."