bugün

sınıfta yaşadığı bir olayı sene boyunca her sınıfta tekrar tekrar anlatan öğretim görevlilerinden biridir.
bölümün sınav tarihi ayarlama ve ders programlarında sorumlu yeni türk edebiyatı derslerine giren hocasıdır.
en şaşırtan yanı ise; öğrencileri yüzlerinden, soyadlarından ve o dönem kaldığı derslerden ayırt edebilir. danışmanı mustafa hoca olmasa bile her türlü yardımı almak için gidilmesi gereken en ideal oda onunkidir.
yazdığım bir dilekçedeki yanlışları görüp sen ne biçim edebiyat öğrencisisin bu nasıl dileçe bak yanlışların diyip gözüme sokmuşluğu da olmuştur.
dersler dışında gayet şakacı ve hoş muhabbettir...
edebiyat bölümü öğrencilerinin bir numaralı destekçisidir. her ne olursa olsun yardım etmeye çalışır. sizin yerinize kaydınızı yapar, dersler gelmediyseniz mutlaka panoya isminiz asılmıştır odasına cagrılmaktasınızdır. önceleri pek sevmezsiniz ama 3 sınıftan sonra yaw ben bu adamı niye daha önce tanımadım dersiniz. şeker hoca bal hocadır.
tde nin olmazsa olmazıdır.ne zaman kızdığı ne zaman güldüğü belli olmaz.yaptığı espriye bütün sınıf koparken tebessüm bile etmemeyi başarabilir.
(bkz: kerime üstünova)
Edebiyat bölümü hocalarından olmasına rağmen Türkçe bölümüne de giren,sınıfta kim var kim yok iyi bilen,işini iyi yapan,aklımda Ahmet Haşim'i anlatışı kalmış hoca.
Bir dönem boyunca üniversitenin içinden gelip geçen kamyonları iş makinalarını ve hızlı araba kullanan insanları 20 dk her ders anlattı.
Ama iyi insandır.
Güzel hocadır.