bugün

nicke bakıyorum önce sonuç: "bu dingilden de ancak bu beklenirdi zaten." ey gafil eğer bu yorumu cidden yapıyor isen belli ki her iki maçı da oturup izlememişsin. evet doğru eğer ki diğer maçta kalede eray olsaydı en az 10 olurdu. dünkü maçta da kalede muslera olsaydı 2' yi zor bulurlar maçı da zaten almış olurduk. futboldan anlıyorsan -ki eminim anlamıyorsun- gerçeğin bu olduğunu bilmen gerekirdi. ha bu erayı suçladığımız anlamına mı gelmeli hayır. eray ki bu takımın asgari ücretin iki katı kadar para alan bir mensubu oyuncusu. iyi bile dayanmıştır emeğe saygı sadece.
--spoiler--
adamlar türk olduğu için eray'ı linç etmekteler.
--spoiler--

Hani koyu mu koyu bir FB'li olarak şu başlığa alaylı bir şeyler tıngırdatayım dedim ama bu saçmalığı görünce güldüm, vazgeçtim. Biz de mesela Volkan'ın, Caner'in değil Alex'in, bir yabancının heykelini diktik; biz de acayip Türk düşmanıyız.
biri 6 yı keditepede yedi öteki barnebauda, hemende çocuğa yüklenen zihniyet, o kendini peygamber sanan başkan müsvettisi yüzünden gs bu hallere düştü.
doğrusu muslera 6 yiyince bişey yok eray 4 yiyince ouuvvv dur.
(bkz: er4y)
önermede bir bokluk yok. ilk iki golde kumaşının kötü olduğunu kat kat gösterdi bu adam. yenecek gol var yenecek gol var. futbol topunun üstüne oturup yorum yapıyorsunuz ya içinize kaçar umarım.